RuyaTabirleri.com

Rüyada Lahmacun Görmek

Rüyada lahmacun görmek, rüya sahibinin kısmet bulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hem özel hayatında hem de ticaret hayatında kendisine büyük şans olacak ve hayır getirecek adımlar atacak, mutluluk ve berekete kavuşacak demektir. Rüyada lahmacun gören kişi, ileride büyük bir mal varlığına kavuşacak, önünde yeni kazanç kapıları açılacak, işlerinde istediği başarıyı yakalayacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibinin kısmeti kapalıysa açılacak, kötü giden şansı dönecektir.

Rüyada Lahmacun Yediğini Görmek

Rüyada lahmacun yemek, küslerin barışmasına, ayrılanların kavuşmasına, gurbette olanlarının da vatan topraklarına dönmesine tabir edilir. Rüya sahibi için hayatta hayırlı olacak adımlar atmaya ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Lahmacun Yapmak

Rüyasında lahmacun yaptığını gören kişi büyük bir ihaleyi kazanabilir, büyük bir ortaklık yaparak, hissenin en büyüğüne sahip olabilir ya da yüklü bir sipariş alabilir. Her durumda işlerin açılmasına ve gelirin yükselmesine delalet eder.

Rüyada Lahmacun Dağıttığını Görmek

Rüyada lahmacun dağıtmak iyi değildir. Rüya sahibi için büyük bir musibet yaşamasına ve anne babasının bu durumdan hayattaki en büyük acıyı yaşamasına delalet eder. Rüya sahibi öylesine kara bir gün yaşayacak ki yakın çevresi kendisi için ağıtlar yakıp, dayanılmaz acılar çekecek demektir.

Rüyada Lahmacun Hamuru Görmek

Rüya sahibinin hayatında bazı kolaylıklar yaşanacağı anlamına gelir. Yıllarca ödediği bir borcun son taksitini yatırıp borcundan tamamen kurtulabilir ya da kimsenin iyileşeceğine inanmadığı illet hastalığından kurtulabilir. Rüya sahibi için hayır bulacağı bir rüyadır.

Rüyada Lahmacun Pişirmek

Rüya sahibinin artık hayır gelmeyeceğini düşünüp, sayfayı kapattığı bir işte olumlu bir gelişme olacağına ve işin aşama aşama iyileşme göstererek kendisinin de beklemediği şekilde sorunsuz olarak sonuçlanıp rüya sahibine hayır getireceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!