RuyaTabirleri.com

Rüyada Lahmacun Yemek

Rüyada lahmacun yemek, keyfine ve rahatına düşkün, hayatı seven, gezmekten, yemekten, içmekten ve eğlenmekten zevk alan kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi, hayatın tüm zorluklarına ve sıkıntılarına rağmen yine de geleceğe umutla bakmayı bilen, ne olursa olsun rızkından azaltmayan, hem kendi hem de evlatlarının boğazından kısmayan bir insan olarak tasvir edilir. Yani karnı doyduktan sonra gerisini kafasına takmaz, kendisi için esas olan aç kalmamak, evlatlarını da mağdur etmemektir.

Rüyada Lahmacun Görmek

Bu rüya, bazen dengesiz beslenmenin ve düzensiz bir yaşam şeklinin varlığı ile tabir edilirken bazen de muhafazakâr olmak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin atalardan kalan alışkanlıkları sürdürme konusundaki kararlılığına işaret eder.

Rüyada Pide Görmek

Rüyada pide görmek, rüya sahibinin geçim sıkıntısı yaşamayacağına ve hiçbir zaman elinin darlığa düşmeyeceğine delalet eder. Kişi, her zaman bolluk ve bereket içinde geçecek bir hayat sürecek, kazancı da bereketli olacak demektir.

Rüyada Pide Yemek

Kısmet olarak değerlendirilir. Rüyasında pide yediğin gören kişinin rüyası, kısa zamanda zenginliğe kavuşacağına delalet eder. Kişinin karşısına çıkacak olan büyük bir kısmet kapısı sayesinde rızkı da kazancı da çoğalacaktır.

Rüyada Pide Almak

Rüya sahibinin yılların verdiği alışkanlıkları sürdürmeye devam etmesine delalet eder. Kişi yapmaktan yorulduğu halde bazen sırf alışkanlık olduğu için bazen de sırf kafa dağıttığı ve kendisine iyi geldiği için bir işi yapmaktan vazgeçmeyecek demektir.

Rüyada Pide Yapmak

Rüya sahibinin ileride büyük ve önemli işler yapan bir kimse olacağı anlamına gelir. Kişi, herkese faydalı olacak ve herkesin faydalanabileceği iyi işler yapacak, bu sayede hem şan, şöhret hem de saygınlık kazanacaktır. Bu sayede rüya sahibinin arkasından çok kişi hayır duası edecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!