RuyaTabirleri.com

Rüyada Lale Görmek

Rüyada lale görmek, rüya sahibinin özel hayatı ile yani gönül işleri ile tabir edilir. Temiz duygu ve düşüncelere, hayırlı olacak kararlara ve değişikliklere, hayattaki yeniliklere işaret eder. Rüyasında lale gören kişi, mutluluğun kapısını aralayacak, kendisi için çok hayırlı olacak bir gönül ilişkisine başlayacak demektir. Rüya sahibi, başladığı yeni bir ilişkide her defasında bu kez doğru kişi diye yaşadığı yanılgıdan ve hayal kırıklığından kurtulacak, gönlünün gerçek sahibi olacak kişiyi bulacaktır.

Rüyada Lale Dikmek

Rüyada lale dikmek, rüya sahibinin yardım sever, iyi kalpli ve yüce gönüllü kişi olduğu şeklinde açıklanır. Rüyasında lale diktiğini gören kişi, insan ya da hayvan ayrıt etmeksizin zor durumda kalan ve çaresiz olan her cana yardım etmeyi bir insanlık görevi saymıştır.

Rüyada Lale Toplamak

Rüyada lale toplamak, çok güzel başlayan fakat sonu hüsran olacak bir işe delalet eder. Rüya sahibi çok umutlu olduğu bir işe girecek fakat işler istediği ve düşündüğü gibi olmayacak, yaşanacak olan sondan büyük bir hüsran yaşayacak demektir.

 Rüyada Lale Çiçeği Görmek

Rüyada lale çiçeği, savurgan bir kimse ile tabir edilir. Rüya sahibi her şeyden hiç gerekmediği halde üçer beşer alıyor bu alışveriş fazlalık yapmaktan başka bir işe yaramıyor, alınanlar da ziyan oluyor demektir.

Rüyada Lale Soğanı Görmek

Rüyasında lale soğanı gören kişi, işlerini yoluna koyacak, düzenini kuracak ve eli yavaş yavaş dönmeye başlayacak diye yorumlanır. Rüya sahibi işinde küçük ama emin adımlarla ilerleyecek zaman içinde de kalkınmaya hatta birikim bile yapmaya başlayacaktır.

Rüyada Lale Tarlası Görmek

Rüya sahibinin gönül zenginliğine sahip olduğuna, kalan son bir lokma ekmeğini dahi paylaşacak kadar cömert olmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!