RuyaTabirleri.com

Rüyada Lama Görmek

Rüyada lama görmek, pek de hayır olarak kabul edilmez. Bilakis rüyayı gören kişi için şansızlık ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kurulu düzeninin, işlerinin ve dolayısıyla da hayatının bozulacağına, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına yorulur. Rüya sahibinin yaşadıklarının etkilerine ve ağırlığına dayanamaması nedeniyle sağlık sorunları yaşayarak, evden çıkamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Lama Hayvanı Görmek

Rüyada lama hayvanı görmekle, lama görmek aynı şeylerdir ve her iki rüyanın yorumu da birbirine benzer şekilde yapılır. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda zarar ederek malından ve parasından olacağına, geçim derdi yaşayacağına, fakirliğe düşeceğine ve çok üzüleceğine alamet eder.

Rüyada Koyun Görmek

Çok iyi bir rüyadır ve uykusunda koyun gören kişinin hayır, iyilik, güzellik, şifa ve huzur bulacağına, hayallerine kavuşacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine ve sıhhatinin de yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada Kuzu Görmek

Rüyayı gören kişinin ailesindeki kimselerin, dostlarının, arkadaşlarının ve akrabalarının kendisi için çok makbul kişiler olduğuna ve onlardan hayatının sonuna kadar destek, hayır ve güler yüz göreceğine tabir edilirken bir diğer yandan rüya sahibinin bir bebek müjdesi alacağına yorulur.

Rüyada Keçi Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında olan ve her ne olursa olsun insanlara itimat etmeyen, onlara karşı güvenini kaybetmiş, bu nedenle temkinli davranan, mesafeli duran ve bildiği yoldan giden bir insanın varlığına işaret ettiğini gösterir.

Rüyada Buzağı Görmek

Kimi rüya tabirlerine göre uyarıcı nitelik taşıyan rüyalardan olduğuna inanılır ve rüyayı gören kişinin biraz daha dikkatli olması gerektiğini öngörürken kimi rüya tabirlerine göre de rüya sahibinin emeklerinin karşılığında bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına delalet ettiği şeklinde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!