RuyaTabirleri.com

Rüyada Lamba Görmek

Rüyada lamba görmek, rüya sahibinin hayat çizgisi ile tabir edilir. Kişinin hayatı aydınlık, hayat yolu da uzundur. Rüyasında lamba gören kişi hayatta hep şanslı ve kısmetli olacak, bilmediği yollara girmeyecek ve tehlikelerden uzakta daima güvende olacak demektir. Rüyada lamba görmek, o kadar hayırlı bir rüyadır ki kendisinden ümit kesilen bir işten ya da kişiden bile müjdeli gelişmeler görülmesi anlamına gelir. Zor ve sıkıntılı günlerin geride kalmasına bir daha kötü hiçbir olayın yaşanmamasına delalet eder.

Rüyada Lamba Yaktığını Görmek

Hoşluk ve esenlik bulmak anlamına gelir. Rüyasında lamba yaktığını gören kişinin, kısa ama çok keyifle geçireceği günleri olacak demektir. Bu keyfine ortak edeceği bazı kişiler de olacaktır.

Rüyada Lamba Kapatmak

Rüya sahibinin daha büyük bir iş için elindekini ve avucundakini harcamasına, yastık altında sakladığı altınlarını bozdurmasına ve bismillah diyerek yeni bir işe atılmasına tabir edilir.

Rüyada Lamba Takmak

Rüyasında lamba taktığını gören kişinin hayatında güzel ve olumlu bir gelişme yaşanacak bu mutluluk da başka birinin sayesinde gerçekleşecek demektir.

Rüyada Lamba Söndürmek

Rüyada lamba söndürmek, küçük karla girilip, büyük beklentiler olmayan bir işten harcanan masrafın ve beklenen getirinin çok üstünde kar elde etmeye işaret eder.

Rüyada Lambanın Bozulması

Rüya sahibinin kendisi ile tabir edilir. Çevreden gelen olumsuz görüşlere rağmen rüya sahibinin keyfinin ve huzurunun yerinde olması ve hayatında her hangi bir sorun olmaması anlamına gelir.

Rüyada Lamba Almak

Rüyasında lamba aldığını gören kişi yakınları ile bazı fikir ayrılıkları yaşayacak ve bir süre bu sorunlardan başını kaldıramayacak demektir. Fakat bu nahoş durum uzun sürmeyecek ve bir süre sonra sular durulacak ve olay kendiliğinden yatışacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: