RuyaTabirleri.com

Rüyada Lanetlenmek

Rüyada lanetlenmek, rüyayı gören kişinin zarar ziyana uğrayacağına, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına ve tüm planlarının bozulacağına tabir edilir. Rüya sahibi aksiliklerle, uğursuzluklarla, melanetli olaylarla karşılaşacak, düşmanlarına ve rakiplerine de yenilecek demektir.

Rüyada Lanetlendiğini Görmek

Rüyada lanetlendiğini görmek de hiç iyi değildir ve şer olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin zorluk, çile ve zahmete düşeceğine, geçiminin zorlaşacağına, borçlarının artacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Lanetli Ev Görmek

Rüyayı gören kişinin aile saadetinin nazara geleceğine, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, aile bireylerinin birbirleri ile kavga ve çatışma halinde olacağına rivayet edilir.

Rüyada Lanetli Bebek Görmek

Rüya sahibinin heveslerinin, isteklerinin ve hayallerinin yarıda kalacağına ve umutlarının tükeneceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin iyi niyetlerinin kurbanı olacağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına işaret eder.

Rüyada Lanetli Altın Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır getirmeyecek variyete sahip olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin ağız tadı ile yiyemeyeceği, istediği gibi kullanamayacağı ve keyfini de doyasıya yaşayamayacağı zenginliğe kavuşacağı ama bunun bir değerinin olmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Birini Lanetlemek

Rüya sahibine kötülük yapmış ve onu kendisine düşman etmiş bir kimsenin varlığının kendisini çok rahatsız ettiğine, bir yanının onu deyim yerindeyse Allah’a havale etmeye karar verdiğine bir yanının da kendisine yaptığı haksızlığın bedelini ona ödetmek istediğine alamet eder.

Rüyada Şeytanı Lanetlemek

Rüyayı gören kişinin güzel, doğru ve isabetli işler yapacağına ve takdir toplayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: