RuyaTabirleri.com

Rüyada Lastik Görmek

Rüyada lastik görmek, rüya sahibinin kendi kafasına uygun olan, kendisiyle aynı şeyleri savunan, aynı şeylere karşı çıkan, acılarını, dertlerini ve sıkıntılarını bölüşen bir kimse ile tanışacağına ve onunla ömür boyu sürecek, güzel ve gerçek bir dostluk kuracağına işaret eder. Bu rüya, hayırlı kişilerle karşılaşmaya onlar sayesinde sıkıntıdan kurtulmaya ve fayda sağlamaya işaret eder.

Rüyada Lastik Tekerlek Görmek

Rüyada lastik tekerlek görmek, rüya sahibinin başının sıkıştığında ilk olarak gittiği, kendisinden akıl danıştığı ve destek gördüğü, mantıklı, tecrübeli ve âlim bir kişinin varlığına delalet eder. Bu insan, rüya sahibinin hayatını kolaylaştıran ve kendisi için yokluğu dahi düşünülemeyen kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Lastik Patlaması Görmek

Rüyada lastik patlaması ya da lastiğin patladığını görmek, ferahlık ve mutluluk getirecek olaylar yaşamaya, rüya sahibinin içine su serpecek haberler almasına¸ kötü, karamsar ve korku dolu düşüncelerinden kurtulacağına ve bu sayede içinin açılacağına delalet eder.

Rüyada Araba Tekerleği Görmek

Rüyada araba tekerleği görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin sermaye koyduğu işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine işaret eder. Hayallerin gerçekleşmesi, zor günlerin geride kalması anlamına gelir.

Rüyada Araba Tekerleğinin Patlaması

Rüyada araba tekerleğinin patlaması, şanssızlık demektir. Rüyayı gören kişinin beklentilerinin, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşmeyeceğine, bu nedenle hayal kırıklığı yaşayacağına ve üzüntüden eve kapanıp, stresli günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Lastik Ayakkabı Görmek

Rüyasında lastik ayakkabı gören kişi, hane içinde yaşadığı tatsızlıklara, anlaşmazlıklara, kavgalara ve fikir ayrılıklarına bir son verecek, ailesiyle anlaşma yoluna gidecek ve onlara sarılarak, onlarsız geçirdiği günlerin acısını çıkaracak demektir. Rüya sahibinin yaptığı haksızlığın farkına varacağına ve telafi yoluna gideceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: