RuyaTabirleri.com

Rüyada Lastik İzi Görmek

Rüyada lastik izi görmek, daha önce girişilen ve olumsuz durumlarla karşılaşılan bir işten el etek çeken rüya sahibinin yine de bir türlü kurtulamayacağını ve bu işle alakalı sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağını ifade eder. Lastik izi, kişinin kalbinde geçmişten kalan bir sızı olduğuna ve her ne kadar unutmak istese de, bir türlü içinden atamadığına alamettir. Yaşanan derin bir hayal kırıklığı veya keder nedeniyle kişinin her adımını düşünerek atacağını, bir daha olumsuzluk ve üzüntü yaşamamak için hayatını düzene sokacağını ifade eder. Büyük bir lastik izi görmek iş hayatındaki başarılı günlerin, ihtişamın geride kaldığına ama şimdiki durumun da kişiyi geçindirecek, kimseye muhtaç etmeyecek kadar iyi olduğuna tabir edilir.

Rüyada Lastik İzlerini Takip Etmek

Daha önce yapılan ve kişiyi istemediği sorunlara iten bir hatanın telafi edilmesine uğraşmak, geçmişe yönelik bazı durumları düzeltmek için çaba göstermek manasındadır. Bu rüya kişinin bazı şüpheler içinde olduğuna ve iş yaşantısında ortağı olanların güven sorunları yaşayacaklarına tabir edilir. Geçmişte yaşanmış bazı hadiselerin istenmeyen şekilde ortaya çıkması ve kişinin önüne gelerek keyfini kaçıracak olması şeklinde de yorulur.

Rüyada Yanmış Lastik İzi Görmek

Acımasız bir eleştiriye maruz kalmak veya sevilen birinden yakın geçmişte üzücü sözler duymak demektir. Rüya sahibinin gururunu incitecek ve kendisini kötü hissetmesine neden olacak olaylar yaşaması yüzünden gözyaşı döktüğüne, yaşanan olumsuzluklar geçse bile, kişinin kalp kırıklığının geçmediğine alamettir. Yeni bir başlangıç yapmak isteyen kişinin hayatındaki yanlışları düzeltmesi ve bazı kişilerle görüşmesini tamamen kesmesi gerektiğini da bildirir.

Rüyada Lastik İzi Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle geçmişle bağları kopmayan, yaşadıklarının izlerini kolay kolay silemeyen kimseleri ifade eder. Anılarla yaşamanın, şu ana adapte olmakta zorluk çekmenin ve kişinin bir yönüyle sürekli geçmişte olmasından dolayı bazı sorunlar yaşadığının göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!