RuyaTabirleri.com

Rüyada Lav Görmek

Rüyada lav görmek, rüya sahibinin hayatında hayırlı olaylar olacağı şeklinde tabir edilir. Dağ gibi sapa sağlam, yıkılmaz, sarsılmaz, aile içinde saygı duyulan, mazluma kol kanat geren, düşkünleri himayesine alıp koruyan kollayan, tabir yerindeyse Karun gibi bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda heyecanlı günler yaşanacağı, rüya sahibinin gönül işlerinden yana trafiğin yoğun olacağına tabir edilir.

Rüyada Lav Patlaması

Rüyada lav patlaması, rüya sahibinin dünyasını, yaşamını, hislerini, düşüncelerini kısacası tüm hayatını değiştirecek kadar güzel bir olay yaşayacağına, bugüne kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, hiç heyecanlanmadığı kadar da heyecanlanacağına işaret eder.

Rüyada Yanardağ Görmek

Rüyada yanardağ görmek, büyük mutluluk ve kısmettir. Hayallerin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüya sahibi, özlediği ve aradığı mutluluğu ve huzuru yakalayacak, iç dünyasını kıpır kıpır edecek olaylar yaşayacak, duyguları ön plana çıkacak demektir.

Rüyada Yanardağ Patlaması

Rüyada yanardağın patladığını görmek, hem özel hayattan ya da hem de ticaret hayatından yana muradına ereceğinedelalet eder. Rüya sahibinin hayatının istediği gibi ilerleyeceği, işlerinin planladığı gibi gideceği ve sevdiğine kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Yanardağ Lavı Görmek

Rüyada yanardağ lavı gören kişi, kar zarar hesabı yapıp, kaybetmeyi de göze aldığı bir işe büyük bir cesaret örneği göstererek girecek, sonunda başarı ve zafer elde ederek çıkacak demektir. Kişi kendine güvenenleri mahcup etmeyecek, başarısı sayesinde de düşmanlarını öfkeye boğacaktır diye yorulur.

Rüyada Yanardağdan Kaçmak

Rüyada yanardağdan kaçmak, rüyayı gören kişinin zarar edeceğini düşündüğü ve anladığı bir işten geri durup, bu sayede muhtemel bir kayıp yaşamayacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kazalardan, belalardan, nazarlardan ve kötü kimselerden uzak durmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Lav Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Zişan (19 Mayıs 2014 saat: 10:58)

    Merhaba rüyamda ailemle bir yerdeyim arabayla yoldan geçerken bazı dagların kızıllaştıgını görüyoruz annem yanardag olabilicegini söylüyor ben korkuyorum sonra bizim kalıcagımız yere geliyoruz orda dag kahverengi biz korka korka beklerken bir bakıyoruz dagdan aşagı dogru suyla karışık lav akıyor ve bir anda boyutu evlerin üstünü geçiyor fakat biz evin içindeyiz bize bişey olmuyor

  2. Merve Nur (25 Mart 2014 saat: 10:17)

    Günaydın. Ben rüyamda E harfli bir yere gidiyoruz ailecek Erzurum ya da Elazığ sonra ordan eve dönerken yollarda hep lav görüyoruz.Güya oralarda bir yanardağ patlamış ve hepimiz ölecekmişiz,kaçıyoruz eve geliyoruz Annem sakın muslukları açma diyor biz balkonda saklanıyoruz annem babam ve ben.Babam cok sakin hiç umursamıyor daha sonra ben unutup musluğu açıyorum lav akıyor ama kan gibi hemen evi terkediyoruz dışarı cıktığımızda nehir gibi bir su akıntısı var yolda ortada bir kırmızılık orası lavmış o lavdan bir balık geçiyor ölmüyor babam da ordan geçiyor bak bir şey olmuyor diyor ama biz kaçıyoruz arabayı babam uzağa park etmiş üstündede iki ya da üç araba var sonra babam alıyor arabayı biniyor tam biz de bincez beş tane arkadaşım geliyor iki tanesi arabaya biniyor biz gidiyoruz arabayla ama araba çok yavaş kaçmaya çalışırken rüya bitti daha sonra bir deniz kenarındayım bir kız ve erkek var sevgili kız erkeğin aldattığını öğretiyor denize atlıyor kano yla ama deniz çok dalgalı kız dengesini kaybediyor erkekte onu kurtarmak için atlıyor burada uyandım. Rüyamın tabirini yaparsanız çok sevinirim. İyi günler diliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,