RuyaTabirleri.com

Rüyada Lavabo Görmek

Rüyada lavabo görmek, rüya sahibinin işlerine özen gösteren, oturmasına kalkmasına, yemesine, içmesine, giyinmesine ve konuşmasına dikkat eden bir kişi olduğu şeklinde tasvir edilir. Kişinintemkinli ve kararlı oluşuna, hayatının belli bir düzen ve program içinde olduğuna, plansız hiçbir iş yapmadığına işaret eder. Rüyada lavabo görmek, hayatını oturtmuş, kariyer edinmiş, işlerini belli bir rutine bağlamış bir kimsenin varlığı ile değerlendirilir.

Rüyada Lavabo Temizlemek

Rüyasında lavabo temizlediğini gören kişi, geçmiş hesaplarını bir yana bırakacak ve geleceğe bakacak demektir. Rüya sahibinin içindeki kinden ve kötü niyetlerden arınacağı ve huzur bulacağı yorumu yapılır.

Rüyada Lavabo Tıkanması

Rüyada lavabo tıkanması, rüya sahibine zahmet verecek ve eziyet çekmesine neden olacak bir sağlık sorununun yaşanacağı anlamına gelir. Bu sağlık sorunu nedeni ile kişi büyük zorluklar yaşayabilir ve bu durum uzun süre devam edebilir.

Rüyada Lavaboya Tükürmek

Rüyada tükürmek nereye olursa olsun genel anlamı ile her zaman kazanç olarak tabir edilir. Rüya sahibinin elinin darlıktan kurtulacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına işaret eder. Bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Lavaboya Gitmek

Rüyada lavaboya gittiğini göre kişi, yatırım yapmak ve ileride üzerinden kar elde etmek için bir toprak ya da arazi alacak demektir. Rüya sahibi geleceğe yönelik olarak maddi değerinin artacağını düşündüğü bir yere para yatıracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Lavaboya Sümkürmek

Rüyasında lavaboya sümkürdüğünü gören kişi, kendisine büyük ders olacak bir hataya düşecek, bundan sonrası için uslanacak ve yaşadığını kulağına küpe edecektir.

Rüyada Kirli Lavabo Görmek

Rüyada kirli bir lavabo görmek, bahtsızlık ve şansızlık anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının zorlaşacağına, işlerinin aksayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste yaşanacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Lavabo Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. bekir (20 Mayıs 2014 saat: 03:32)

    rüyamda sevdiğim kızla memlekette karşılaştım. kendisi arabayla gidiyordu yolda ben ve arkadaşımla karşılaştı ve bizi alıp evlerine götürdü çay ikramında bulundu. ben daha sonra bi ara lavobaya çıktım evleri çok geniş saray gibiydi 2-3 tane lavobası vardı. Daha sonra çayları içip evden ayrıldık. Ama kız benle ne çok samimiydi ne de çok soğuk biraz otoriter bi tavrı vardı rüyamda. daha bu kızla aramda hiç bişey yok ama sizce bu rüyanın anlamı nedir?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,