RuyaTabirleri.com

Rüyada Lavaş Görmek

Rüyada lavaş görmek, rüyayı gören kişinin kolay şekilde hayatını idame ettirmenin ve kısa yoldan zengin olmanın yollarını bulacağına, verimli olacak işler yapacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine bu sayede geçim derdi çekmeden rahat, iyi, mutlu, keyifli ve neşeli bir hayat süreceğine delalet eder. Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceği, şansının da her zaman kendisinden yana olacağı anlamına gelir.

Rüyada Lavaş Ekmek Görmek

Rüyayı gören kişinin fakirlikten kurtulacağına, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine alamet eder.

Rüyada Lavaş Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin işsiz, ekmeksiz ve parasız kalmayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin çok kısmetli biri olduğuna, Allah’ın lütuflarının kendisine hep isabet ettiğine, bu sayede hiçbir zaman zorluk içine düşmediğine, hep bir kurtuluş yolu bulduğuna bunun içinde her zaman şükrettiğine tabir edilir.

Rüyada Sıcak Lavaş Ekmeği Görmek

Rüya sahibinin sabırlı olduğu takdirde çok büyük gelişmeler yaşayacağına, makam sahibi olacağına, lüks ve gösterişli bir yaşama kavuşacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına delalet eder. Rüya sahibinin acele etmeden, hedefe doğru ilerlemesi gerektiği şeklinde açıklanır.

Rüyada Pide Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına ve onunla mutlu bir hayata adım atacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu kararından dolayı hiçbir zaman pişman olmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Pide Yemek

Rüya sahibinin refah düzeyinin yükselmesine vesile olacak, kazançlı işler yapacağına, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine alamet eder ve hayırlara yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Lavaş Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. GÜLŞAH (21 Nisan 2014 saat: 11:36)

    RÜYAMDA ÇÖPE ATILAN EKMEKLERİ YİYORUM.fakat ekmek lerin içinde tavuk döner var biliyorum ama döneri görmüyorum.ayrıca işyerimdeki çöp kutusunda buluyorum aç olduğum için deil. sadece boşa gitmesin die yiyiyorum.bakktım tüm ekmek yorumlarına fakathiççbir yorumda ekmegin çöpte oluşundan bahsetmiyo.tam olarak rüyam bu şimdiden teşekkür ederim.
    ayrıca gördüğüm tüm rüyaları alacakaranlıkta göörüyorum.
    yani rüyalarım hep akşam üstü gibi hava yeni kararmış gibi yada yenidoğacak gibi nezaman rüya görsem hep böyle oluyo.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,