RuyaTabirleri.com

Rüyada Lazer Görmek

Rüyada lazer görmek, ileri görüşlü ve keskin fikirli, zeki birinden yardım alarak problemli bir durumu çetrefil, karmaşık halinden kurtarıp çözüme ulaştırmak demektir. Rüya sahibinin ufkunu açacak bazı önemli gelişmelerin yaşanacağını ve yakın zamanda yeniliklerle dolu bir hayata adım atılacağını tabir eder. Eski usullerin terk edileceği veya geleneksel yaşama tarzı yerine daha modern bir yaklaşım içinde olunacağını tabir eden rüya, kafasında soru işaretleri olan veya problemlerini uzun süredir çözemeyen kişilerin nihayet bu problemlerden sorunsuz şekilde kurtulacaklarına ve yakın çevrelerinden beklemedikleri şekilde destek göreceklerine yorumlanır. Geçmişte yapılan her türlü çalışmanın ve çekilen zorluğun meyvelerini yakın zamanda almaya başlayan rüya sahibinin moral açıdan da çok yüksek bir durumda olacağını ve başkalarının yardımına da koşacak seviyeye ulaşacağını bildirir.

Rüyada Lazer Silah Görmek

Hangi yaşama sahip olunursa olunsun yakın gelecekte kişinin çok güçlü bir konuma yükseleceğini ve yakın çevresi kadar iş yaşamındaki rakiplerini de şaşırtacak işlerde başarı göstereceğini tabir eder. Yaşanan olumsuzluklardan doğru şekilde ders çıkarmış olanların yaptıkları çalışmaların karşılığını en iyi şekilde almaya başlayacaklarını ve hedeflerine hiçbir zorluk çekmeden ulaşacaklarını delalet eder. Kendisini etkili ve doğru şekilde ifade etmeye başlayan rüya sahibinin bugüne kadar ele geçiremediği önemli fırsatlar ve şanslara sahip olacağını, iş konusunda kendisini ispatladığı gibi, ani yolculuklara çıkarak çok verimli sonuçlar alacağını gösterir.

Rüyada Lazer Epilasyonu Yaptırmak

Kişisel ilişkilerde çok olumlu ve çözüme dayalı yaklaşımlar içinde olunacağını, özellikle küslük ya da kırgınlık yaşanmış kişilerle yeniden bir araya gelerek daha sağlam bir zeminde ilişkiyi sürdürme kararı alınacağını bildirir. Kişinin eğitimi ve yetenekleri konusunda daha donanımlı bir hale geçeceğini tabir eder ve hem kendine, hem de yakın çevreye olan güvenin tazeleneceğinin işaretini verir.

Rüyada Lazer Görmenin Psikolojik Yorumu

Güven duygusunun yeniden inşa edileceği önemli bir süreçten geçildiğini ve kişinin çevresinde olup bitenleri çok daha geniş bir perspektiften değerlendirerek doğru, faydalı sonuçlar çıkardığını, her konuda fayda ve zarar konusunu gözden geçirerek hareket ettiğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!