RuyaTabirleri.com

Rüyada Leblebi Görmek

Rüyada leblebi görmek, sağ elin aldığını sol elin görmediği maaşa ya da kazanca işaret eder. Rüyada leblebi gören kişinin gelirinde hiç bereket yoktur, maaşını ya da kazancının eline aldığı gibi borçlara dağıta dağıta geldiği ve kendisine hiçbir şey kalmadığına tabir edilir. Rüya sahibi, çok çalışıp kısıtlı bir gelir elde ettiği ve kuru maaşından başka hiçbir geliri de olmadığı için ay sonunu zor getiriyor demektir. Ama buna karşın neşeni kaybetmiyor, moralini yüksek tutuyor ve bu durumu mümkün olduğu kadar hane içine yansıtmıyor diye tabir edilir.

Rüyada Leblebi Yediğini Görmek

Rüyada leblebi yediğini gören kişi kişisel bazı sıkıntılar yaşayacak, bir süre uğursuzluk ve musibet peşini bırakmayacak demektir. Rüyada leblebi yemek, rüya sahibinin kendisi ile kaynaklı olarak bazı sıkıntılara düşeceği ve mutsuz olacağı anlamına gelir.

Rüyada Leblebi Almak

Rüyasında leblebi aldığını gören kişi, başka bir kimse üzerinden dolaylı olarak bir borcun altına girecek, yaptığı bu iş kendisine hayır mı yoksa şer mi getirecek hiç düşünmeyecek demektir.

Rüyada Leblebi Kavurmak

Rüyada leblebi kavurmak rüya sahibini hem çok kızdıracak hem de çok zor durumda bırakacak bir olayla karşılaşmasına işaret eder. Rüya sahibi hiçbir suçu ve ilgisi olmadığı halde sırf kendisiyle bağlantısı olduğu için birinin yaptığı hatanın ceremesini çekmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Leblebi Şekeri Görmek

Rüyasında leblebi şekeri gören kişinin hayatta keyfi yerinde olacak, aile yaşantısı içinde de ağız tadını kaçıracak sorunlar yaşanmayacak demektir. Rüya sahibi keyif ve neşe içinde olacak özellikle de evliliğinde mutluluk bulacaktır.

Rüyada Leblebi ve Kuru Üzüm Görmek

Rüya sahibinin rızkının ve kazancının bol olacağına, hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!