RuyaTabirleri.com

Rüyada Leblebi Yemek

Rüyada leblebi yemek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüya bazen rüya sahibinin veya çevresindeki bir kişinin hastalanacağına, özellikle karaciğer ile ilgili bir problem yaşayacağının göstergesidir. Hastalar için bu rüya hastalığın biraz daha devam etmesinin ardından şifa bulmaya işarettir. Bazen de bu rüya eşler arasındaki güzel geçime, dünyalıkla ilgili olana, zevk ve sefa sürmeye, dünyanın nimetlerinden yararlanmaya işarettir.

Rüyada Leblebi Satın Almak

Rüyada leblebi satın alan kimse dünyada bazı nimetler elde eder. Bu rüya geçiminizi güzel yollardan temin edeceğinize, kolay kazanılacak paraya, sevdiğini işi yapmaya, dünyevi zevklere, lüks içinde yaşamaya, bazen de boş işlerle uğraşmaya ve kendisine hiçbir fayda vermeyecek ilim öğrenmeye işarettir.

Rüyada Leblebi Satıcısı Görmek

Rüyada leblebi satan kimse, insanlara dünyevi zevkleri tattıran ve onları ahiretten uzaklaştırıp dünyanın zevk ve sefasına yaklaştıran; böylece günah işlemelerine vesile olan kişidir. Bu rüyayı gören kişinin karşısına bahsi geçen şekilde bir adam çıkar ve rüya sahibi onunla arkadaş olur. Bazen de bu rüya hastanedeki doktora işarettir. Rüyayı gören kimse hastalanır ve doktora gider.

Rüyada Leblebi Tozu Görmek

Rüyada görülen leblebi tozu fani ve geçici şeylerin sembolüdür. Bu rüyayı görmek boş işlerle uğraştığınızın ve size ahirette hiçbir yardımı dokunmayacak ameller işlediğinizin göstergesidir. Bazen de bu rüya kısa sürede elinizden çıkacak mal edinmeye, dünyanın zevklerini kısa süreli olarak yaşamaya, hayatın faniliğine, bazı durumlarda ahirete, dünyanın boş işlerine yorumlanmaktadır.

Rüyada Leblebi Kavurmak

Rüyada leblebi kavuran kişinin eline bir mal geçer. Fakat bu mal bir ganimet bulma veya miras edinme ile kazanılacaktır. Yani kolay yoldan para kazanma anlamına gelmektedir. Rüyasında leblebi kavuran kimse şan ve şöhrete kavuşur; insanların sevgi ve teveccühünü kazanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Leblebi Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fatma (19 Eylül 2016 saat: 07:00)

    Rüyamda bir dolabın içinde büyük bir çuvalda leblebi var o çuvalı açmak isterken bir bakıyorum karıncalar neyseki diyorum içimden içine girmemişlerdir .sonra içine bakıyorum leblebileri bile delmışler .rüyam ne anlama geliyor açıklarsanız teşekkürler şimdiden

  2. Ayca (22 Haziran 2015 saat: 12:09)

    Ruyamda annem leblebilerle degisik bir yemek yapmisti.patayes yemegine benziyordu.ama icinde patates yerine leblebi vardi.benden bu yemegi yememi istiyordu.ben sadece bir kasik alip hemen kalkip gidiyordum.daha sonra ise annemin saclarini cakmakla tutusturup sonra sondurmeye calistigimi gordum.en sonunda annemin yuzu kipkirmizi oluyordu.sadece alnindaki kucuk bir bolge beyaz kaliyordu.en son olarakta annem ‘kizim yogurt ye bari’ dedi bende tamam anne dedim.sonra uyanmisim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,