RuyaTabirleri.com

Rüyada Leğen Görmek

Rüyada leğen görmek, aşk hayatında mutluluğu yakalamaya tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, gönlünü hoş tutacak, kadrini kıymetini bilecek, hem mutlu gününde hem de zor gününde yanında olacak hayırlı bir kişi ile tanışıp, birliktelik yaşayacağına işaret eder. Kişi iç dünyasını zenginleştirecek, manevi duygularını hareketlendirecek, kalbini çarptırmayı başaracak olan hayırlı bir kısmetle karşılaşıp, dünya evine girmeye karar verecektir. Rüyada leğen görmek, rüya sahibinin muradına ereceği anlamına gelir.

Rüyada Leğen İçinde Su Görmek

Rüyada leğen içinde su görmek başarı ve zafer anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının başarılarla geçeceğine, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına işaret eder. İşte zafer, hane içinde bolluk, bereket ve zenginlik olarak değerlendirilir.

Rüyada Leğen Almak

Rüyada leğen almak, geçim derdinin bitmesi anlamına gelir. Rüya sahibi çektiği yokluktan kurtulacak, eline düzenli olarak kazanç geçecek bu sayede dünya nimetlerinden daha fazla faydalanacak demektir. İşlerin hafiflemesi, borçların azalması ve hayatın kolaylaşması anlamına gelir.

Rüyada Leğen Yıkamak

Rüyada leğen yıkamak, bir hanımın varlığı ile tabir edilir. Kişinin yükünü hafifleten, hizmetini eksiksiz ve kusursuz olarak yerine getiren, yaşamının her alanında kendine destek olup, dualarını esirgemeyen bir hanım ile açıklanır. Bu hanım, eş, anne, sevgili, kız kardeş, kız arkadaş olabilir.

Rüyada Leğende Yıkanmak

Rüyada leğen içinde yıkandığını gören kişi, afiyete kavuşur demektir. Rüya sahibinin maddi anlamda azalan gücünün artacağına, işlerin yoluna gireceğine, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine işaret eder.

Rüyada Bakır Leğen Görmek

Rüyada bakır leğen görmekle leğen görmek arasında yorum farkı yoktur. Her ikisi de hayırlara delalet eder. Mutluluk, kazanç, rızık, eğlence, keyif, sağlık ve huzur bulmaya delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!