RuyaTabirleri.com

Rüyada Leke Görmek

Rüyada leke görmek, ağız tadının kaçacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına delalet eder. İşlerin ve hayatın bozulacağına, kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin şansının kapanacağı, kısmetinin düşeceğine, evindeki ve işindeki verimin azalacağına yorulur. İnsanlarla kavgalara, anlaşmazlıklara ve düşman hale gelmeye tabir edilir.

Rüyada Lekeli Elbise Görmek

Rüyada lekeli elbise görmek iyi değildir. Uğursuzluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin korkularının ve kuruntularının artacağına, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine alamet eder.

Rüyada Vücudunda Leke Görmek

Bir kişinin rüyasında vücudunun bir yerinde leke görmesi, işlerin yaver gideceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına bu sayede rakiplerine açık ara fark atacağına işaret eder. Kazancın çoğalması ve işlerin artması ile açıklanır.

Rüyada Leke Temizlemek

Rüyada leke temizlemek, rüya sahibinin çok sevdiği bir kişinin derdine ortak olacağına, onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına alamet eder.

Rüyada Leke Çıkarmak

Rüyada leke çıkarmak, cefakâr, iyi kalpli, paylaşmayı bilen, cömert ve yiğit bir insanın varlığına işaret eder. İnsanların acılarını dindirmek ve yaralarını sarmak için malından ve parasından verecek kadar yüce gönüllü bir kişiye tabir edilir.

Rüyada Leke Silmek

Rüyada leke silmek, rüyayı gören kişinin kendisi dışında başka kimselerin sorunlarına da kulak kabartacağına ve onlara faydalı olmak için de bir şeyler yapmak için uğraş vereceğine delalet eder.

Rüyada Kuru Temizlemeci Görmek

Rüyada kuru temizlemeci görmek, rüya sahibinin davranışlarını ahlaksızca bulduğu bazı kişilere karşı kesin bir tavır alacağına ve onları hayatından uzaklaştıracağına işaret eder. Kötü kişilerden uzaklaşmak ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: