RuyaTabirleri.com

Rüyada Lens Görmek

Rüyada lens görmek, rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşmasına ve gerek maddi gerekse manevi yükünün azalmasına işaret eder. Bir yardımcı edinmeye alamet eder ve rüya sahibinin çevresinde kendisi için faydalı olan, yüzünü güldüren, zor zamanlarında elinden tutan, ona moral ve güç veren bir kimsenin varlığına rivayet edilir.

Rüyada Lens Taktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatındaki sorunlara daha geniş bir bakış açısıyla bakacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine yorulur.

Rüyada Lens Kullanmak

Rüyada lens kullanmakla lens takmak aynı anlamlara gelir ve rüyayı gören kişinin yaşama karşı deneyim elde edeceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine delalet eder.

Rüyada Lens Satın Almak

Rüyayı gören kişinin bilgi ile donanacağına, eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin yeteneklerinin ve ilgi alanlarının üzerine giderek kendini geliştireceğine ve bu sayede yaptığı işlerde muvaffak olacağına alamet eder.

Rüyada Lens Yırtılması

Rüyayı gören kişinin aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağı, zor günler geçireceği, üzüleceği, sıkılacağı ve mutsuz olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin emeklerine karşılık aldıklarının yetersiz kalacağına ve fedakârlıklarına değmeyeceğine bu durumun da kendini rahatsız edeceğine yorulur.

Rüyada Lens Çıkarmak

Rüyayı gören kişinin zor durumlara düşeceğine, önünü göremez olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, iş kaybı yaşayacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin başına gelecek uğursuz ve hoş olmayan bazı durumlar nedeni ile kendini iyi hissetmeyeceğine ve üzgün olacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Lens Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sibel (18 Ocak 2015 saat: 09:32)

    Pazarda görümcemi gördüm ve onun Lens taktigini Ama böyle sanki düstü ha düsecek gibi bende eyilip gözümün icine bakiyorum ve icimde diyorum ben taktimya oda Takmis beni kiskaniyor diyorum ve biraz uzaklastiktan sonra arkama bakip bakip ona gülüyorum

  2. Nilay (29 Aralık 2014 saat: 09:41)

    Merhaba.. Rüyamda gözümde şeffaf lensler varmış ama onları çıkartana kadar farkında değilimişim gözümde olduklarının. Çıkartınca herşey daha çok netleşiyo, gözümdeki pus perdesi, bulanıklık gidiyo. Sanki gözümün üzerindeki fazla zarı atmışım gibi. Ve o lensi araba da otururken çıkartıyorum, sürücü koltuğunun yanındayım.. Yorumlarsanız sevinirim iyi günler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,