RuyaTabirleri.com

Rüyada Leopar Görmek

Rüyada leopar görmek, rüya sahibinin meslek hayatında ve iş yaptığı sektörde çok dişli meslektaşları olduğuna, onlar nedeni ile ticaretin kıran kırana geçtiğine, rüya sahibinin bu durumdan bir hayli etkilendiğine ve çok daha fazla çalışmak zorunda kaldığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, kendisi gibi ticaret ehli olan ve tabir yerindeyse artık işin kurdu olmuş, deneyimli ve profesyonel kişilerle yarışmaya çalıştığı anlamına gelir.

Rüyada Leopar Deseni Görmek

Rüyada leopar deseni görmek de aynı şekilde tabir edilir. Zorluğu seven, hayatını imkânsız gibi görünen ve pek çok kişinin, fikrinden bile uzak durduğu işlere atılmaya adayan, inanç ve para sahibi kimselerin varlığına, rüya sahibinin de bu kişilerle rakip halinde olup, ticaret yaptığına delalet eder.

Rüyada Leopar Öldürmek

Rüyada leopar öldürdüğünü gören kişi düşmanlarından kurtulur, rakiplerine büyük fark atar diye yorumlanır. Başarı elde etmeye tabir edilirken, rüya sahibinin önüne çıkan tüm engellerden ve kişilerden kurtulacağına yorulur.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek, rüya sahibinin ileride çok yüksek bir makamda, herkesin saygı duyduğu, sevdiği ama aynı zamanda çekindiği biri olacağına işaret eder. Kişi, çevresinin geniş, sözünün de değerli olması sayesinde, istediği her işi alabilme gücüne ve ayrıcalığına sahip olacak demektir.

Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmek, düşündüklerini ve niyetini çekinmeden söyleyen, sivri dilli, acı sözlü, dost mu yoksa düşman mı olduğu anlaşılmayan, gözü kara, aklına koyduğu her şeyi düşünmeden yapacak kadar cahil olan bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Kaplan Öldürmek

Rüya sahibinin fesada karışacağına, hak ve din yolunu bırakacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine ve daha fazla kazanmak için, her türlü ayıbı ve günahı işlemekten çekinmeyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Leopar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mert uygun (04 Ekim 2015 saat: 15:44)

    koyde kucuk kasabada etrafta fazla sayida leopar vardi insanlarin yaninda da dolasiyorlardi yatiyorlardi hatta bir insana sordum neden bu leoparlari besliyorsunuz diye bisey soylemedi korkutucu degildi herkesin yaninda vardi ben tek basimaydim ve kimseyi tanimiyordum sadece etrafa leoparlara bakiyor dolasiyordun

  2. Bucali (08 Şubat 2015 saat: 14:19)

    Ormanlık alanda halının üzerinde uzanırken uzaktan çalıların arasından desenli büyük bi yılan gördüm sonra yaklaştıkça leopar olduğu gördüm halının üzerinde ölmüş gibi yaparak uzandım sonra yanıma yaklaşıp sağ kulağımı koklayarak ısırmaya kaktı sonra bi hışımla olduğum yerden kaçtım sonra uyandım bu rüyanın yorumunu açıklarsanız sevirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,