RuyaTabirleri.com

Rüyada Leş Görmek

Rüyada leş görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır iyi haber beklediği bir yerden kötü hatta kara haber almasına ve bu yüzden hayattan ve insanlardan kopmasına tabir edilir. Rüya sahibinin, yapmaya çalıştığı işlere ve ortaya koyduğu çalışmalara engel olmaya çalışan, yapılanları sürekli kötüleyen, sürekli dedikodu yapan ve her mecrada kötü kişiliğini ortaya koyan bir kişinin olduğuna işaret eder.

Rüyada Hayvan Leşi Görmek

Rüyada hayvan leşi görmek, iki şekilde yorumlanır. Hayvan leşi kötü kokuyorsa eğer, düşmanların rüya sahibine karşı çok hırslandıklarına ve çok büyük hazırlıklar içinde olduğuna delalet eder. Eğer hayvan leşi kokmuyorsa, sadece rüya sahibine karşı değil rüya sahibinin ailesine de çok hırs beslediklerine yorumlanır.

Rüyada Kokmuş Hayvan Leşi Görmek

Rüyada kokmuş hayvan leşi görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacak büyük ve çok önemli bir sırrın ya da gizli bilginin açığa çıkmasına ve bu yüzden geri dönülemez bir zarara uğranacağına yorumlanır.

Rüyada Etrafa Pis Koku Yayan Leş Görmek

Rüyada etrafa pis koku yayan leş görmek, düşmanlık yapan kişilerin çığırından çıktığına ve çok büyük ve zararlı şeylerin peşinde olduklarına ve en kısa sürede planlarını devreye sokacaklarına tabir edilir.

Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek, rüyayı gören kişinin, çok sevdiği, gelmesini dört gözle beklediği ve uzun zamandır özlemini çektiği kişinin bir anda çıkıp gelmesine yorulur.

Rüyada Ölüp Dirildiğini Görmek

Rüyada ölüp dirildiğini görmek, epey zamandır hayal edilen ve çok istenen bir şeye çok yakın bir tarihte kavuşmaya ve hayallerin gerçek olmasına delalet eder.

Rüyada Ölü Birine Bir şey Vermek

Rüyada ölü birine bir şey vermek, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine tabirdir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!