RuyaTabirleri.com

Rüyada Levrek Görmek

Rüyada levrek görmek, mesleğinde bir üst mertebeye ulaşmaya, aşama aşama en tepeye çıkmaya, geniş rızık elde etmeye, nasibin artması sayesinde kazancın ve malından çoğalmasına işaret eder. Makbul olan mülk, bitmeyecek ve azalmayacak sermaye, sürekliliği olacak ve devamı gelecek fırsatlar demektir. Hayata nitelik, değer ve anlam katacak kimselerle karşılaşmaya ya da böyle imkânlara nail olmaya rivayet edilir.

Rüyada Levrek Balığı Görmek

Ele geçecek büyük miras demektir. Kısa yoldan, düşük sermaye ile kazançlı işlere girmeye, akıllı yatırımlar yapmaya, çok kazanmaya, hayatın tadına vararak ve her anının keyfini çıkararak yaşamaya yorulur.

Rüyada Levrek Balığı Yemek

Kolay yollardan ekmek sahibi olmaya, rahat yaşamaya, büyük paralar kazanmaya, lüksten ve konfordan fedakârlık etmek zorunda olmadan güzel, hayırlı, bereketli bir ömür geçirmeye ve maddi, manevi olarak zenginlik içinde olmaya alamet eder.

Rüyada Levrek Yakalamak

Servet sahibi olmaya, bu sayede ekonomik bakımdan büyük güç elde etmeye,  hiç zorlanmadan geçinmeye, fakirlik, darlık nedir bilmemeye, her türlü kişisel ve ailevi ihtiyacı sıkıntıya düşmeden, para hesabı yapmadan karşılamaya, alım ve harcama ayrıcalığına ve kolaylığına sahip olmaya delalet eder.

Rüyada İstavrit Balığı Görmek

Keyifli, eğlenceli, uzun ve sağlıklı yaşamak anlamına gelir. Afiyette kalmaya, ağız tadını yakalamaya, sevilen kimselerle koyu muhabbette ve uyum içinde olmaya, geçmişte kalan kötü günlerin etkisinden kurtulmaya ve yaşamın olumlu yönde değişmesine tabir edilir.

Rüyada Çipura Balığı Görmek

Sahip olunan imkânların iyileşmesi, hem özel hayatın hem de ticaret hayatının kusursuz duruma gelmesi, hayallerin gerçekleşmesi, hedeflerin yakalanması şeklinde kabul edilir ve kişinin muradına ererek çok mutlu olacağı anlamına gelir. Şansın hayat boyu yaver gideceği, maddi ve manevi kayıpların yerinin doldurulacağı ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: