RuyaTabirleri.com

Rüyada Leylak Görmek

Rüyada leylak görmek, dertlerin ve sıkıntıların verdiği ağırlıktan kurtulup hafiflemeye, neşelenmeye, eğlenmeye ve keyif içinde olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatına mutluluğun, sevginin ve barışın hâkim olacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlarla sıkı muhabbet kuracağına alamet eder. Rüyada leylak görmek, dinlenmeye, yenilenmeye, canlanmaya ve tazelenmeye tabir edilir. Kişi, çok rahat edeceği ve hayırlı bir gönül ilişkisi yaşayacağı bir döneme girecek demektir.

Rüyada Leylak Rengi Görmek

Rüyada leylak rengi görmek, rüya sahibinin her işe büyük bir heves, heyecan ve mutlulukla başlamak gibi bir özelliği olduğuna, bu sayede yaptığı işlerden büyük zevk aldığına ve işler severek yapmanın avantajını başarılı olmakla yaşadığına alamet eder.

Rüyada Leylak Ağacı Görmek

Rüyada leylak ağacı görmek, büyük şans ve kısmet anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kalbini çarptıracak bir kişi ile karşılaşacağına ve onunla çok güzel ve heyecan dolu günler geçireceğine rivayet edilir.

Rüyada Leylak Koklamak

Rüyada leylak koklamak, hafif meşrep, oturmasını kalkmasını ve konuşmasını bilmeyen, insanlar arasında lakayt olarak bilinen bir kimsenin varlığına yorulur. Kötü özellikleri ile istenmeyen ve sevilmeyen bir kişiye delalet eder.

Rüyada Leylak Toplamak

Rüyada leylak toplamak, güzel, narin, anlayışlı, tatlı dilli bir kişi ile karşılaşmaya ve onunla yakınlaşarak birliktelik kurmaya işaret eder.

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek, müjdeli ve sürpriz gelişmeler yaşamaya rivayet edilir. Muradına ermeye ve sevdiğine kavuşmaya yorulur.

Rüyada Çiçek Demeti Görmek

Rüyada çiçek demeti görmek, hazırdan ve havadan gelecek olan paraya ve bu sayede zengin bir hayata kavuşamaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak bir fırsatı akıllıca değerlendirip, ondan büyük bir sermaye kaldıracağına ve rahatlığa kavuşacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!