RuyaTabirleri.com

Rüyada Lider Görmek

Rüyada lider görmek, rüya sahibinin, yapacağı işler ile çok büyük bir isme kavuşacağına, bu sayede her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine tabir edilir. Aynı zamanda, gerçekleştirilmek istenen şeylerin hemen olacağına ve işlerin en kısa sürede düzeleceğine yorulur.

Rüyada Lider Olduğunu Görmek

Rüyada lider olduğunu görmek, lider görmekle aynı anlama gelir. Ele geçecek büyük bir fırsat sayesinde ömür boyu refah içinde, huzurlu ve mutlu yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Tanınmış Bir Lider Görmek

Rüyada tanınmış bir lider görmek, iyiye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, nüfuzlu, sözü geçen ve herkes tarafından saygı gösterilen bir kişi tarafından destekleneceğine ve bu sayede çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada Kendini Lider Konumunda Görmek

Rüyada kendini lider konumunda görmek, iki şekilde yorulur. Öncelikle, rüyayı gören kişi bekarsa evleneceğine tabir edilir. İkinci olarak, rüyayı gören kişi evliyse, kendi işini kuracağına yorulur.

Rüyada Parti Lideri Görmek

Rüyada parti lideri görmek, rüya sahibinin, hayattaki hiçbir olayda ya da durumda kendi kararlarını veremediğine, bilen ya da bilmeyen farketmez sürekli başka insanlara akıl danıştığına ve bu yüzden hep altlarda kalacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına delalet eder.

Rüyada Yönetici Görmek

Rüyada yönetici görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında sevinçli bir haber alarak terfi edeceğine ve böylece çok daha iyi yerlere gelmek için çaba göstereceğine işaret eder.

Rüyada Yöneticiyle Karşılaşmak

Rüyada yöneticiyle karşılaşmak, iş yerinde amirlerden ya da patronlardan iltifat alınacağına ve iş hayatında daha mutlu ve daha azimli olunacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Lider Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. osman (22 Haziran 2015 saat: 08:38)

    rüyamda karışık şeyler gördüm sakallı işid üyeleri ve liderleri benle kardeşlerimin elini bağlamış kampa götürüyorlar bizi küçük kardeşim kaçtı arkasından okla vurdular sonra bende kaçmaya çalıştım izin verdi lider ama klıçla vurdu elim kanadı kaçtım gece bizim köye baskına geldiler bizim eve girmeye çalışmışlar kapı kırık köy didik dikit bidsürü kişi ölmüş aradık polis gelmedi hemen sonra bütün köyü ataşe verdilier bizim yeni ev daha içine bile taşınmadığımız ev ve bütün köy cayır cayır yandı annem panodan hortum çekti ben suyu açtım su tutuyoruz ama çare yok köy cayır cayır yandı tabi bizim evde

  2. asena (15 Aralık 2014 saat: 02:55)

    Merhaba.bekarim ve ogrenciyim . Ruyamda liderdim ve bir Grup insani ulkemden atiyordum.Boyle sanki Ben odanin icinde kaliyorum onlar disarda gibiydi.pencereler vardi.disinca Demir parmakliklar.camla Demir parmaklik arasinda da bidonlarda yiyecek vardi. Disari attigim insanlar acikip onlari acmaya calisiyordu benim yanimda ki biri kizdi onlara bende Hayir alabilirler yoksa acliktan olecekler dedim. Misir aldilar daha sonra bulgur almaya calisiyorlardiki bulgurcu geldi. Orda uyandim. Ruyada Ben bendim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,