RuyaTabirleri.com

Rüyada Lider Görmek

Rüyada lider görmek, rüya sahibinin, yapacağı işler ile çok büyük bir isme kavuşacağına, bu sayede her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine tabir edilir. Aynı zamanda, gerçekleştirilmek istenen şeylerin hemen olacağına ve işlerin en kısa sürede düzeleceğine yorulur.

Rüyada Lider Olduğunu Görmek

Rüyada lider olduğunu görmek, lider görmekle aynı anlama gelir. Ele geçecek büyük bir fırsat sayesinde ömür boyu refah içinde, huzurlu ve mutlu yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Tanınmış Bir Lider Görmek

Rüyada tanınmış bir lider görmek, iyiye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, nüfuzlu, sözü geçen ve herkes tarafından saygı gösterilen bir kişi tarafından destekleneceğine ve bu sayede çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada Kendini Lider Konumunda Görmek

Rüyada kendini lider konumunda görmek, iki şekilde yorulur. Öncelikle, rüyayı gören kişi bekarsa evleneceğine tabir edilir. İkinci olarak, rüyayı gören kişi evliyse, kendi işini kuracağına yorulur.

Rüyada Parti Lideri Görmek

Rüyada parti lideri görmek, rüya sahibinin, hayattaki hiçbir olayda ya da durumda kendi kararlarını veremediğine, bilen ya da bilmeyen farketmez sürekli başka insanlara akıl danıştığına ve bu yüzden hep altlarda kalacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına delalet eder.

Rüyada Yönetici Görmek

Rüyada yönetici görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında sevinçli bir haber alarak terfi edeceğine ve böylece çok daha iyi yerlere gelmek için çaba göstereceğine işaret eder.

Rüyada Yöneticiyle Karşılaşmak

Rüyada yöneticiyle karşılaşmak, iş yerinde amirlerden ya da patronlardan iltifat alınacağına ve iş hayatında daha mutlu ve daha azimli olunacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!