RuyaTabirleri.com

Rüyada Lif Görmek

Rüyada lif görmek, angarya işlere, üç kuruş kazanmak için çok ağır işler yapmak zorunda kalmaya, kişinin emeğinin karşılığında çok cüzi bir gelir elde edeceğine ve geleceği için birikim yapacağı yerde, çul, çaput, tablo, biblo toplayacağına delalet eder. Rüyada lif görmek, rüya sahibinin daha ziyade kendisine keyif getirecek hobilerle ilgilenmesine ve bunlardan yana hiçbir maddi kazanç elde edemeyecek oluşuna işaret eder.

Rüyada Liflenmek

Rüyada liflenmek, üstün başarılar ve zaferler elde etmeye, sıkıntılarından, dertlerinden, hastalığından ve borcundan kurtulmaya işaret eder. Mutluluk anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin ferahlığa kavuşacağına, içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına yorulur.

Rüyada Sabunlanmak

Rüyasında sabunlandığını gören kişi, kısa sürede rahatlığa kavuşacak demektir. Kişini işleri ve hayatı kolaylaşacak, keyfi ve neşesi yerine gelecek, hayatında sürpriz gelişmeler yaşanacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Keselenmek

Bir kimse rüyasında keselendiğini görürse o kişinin şansı ve kısmeti açılır. Rüya sahibi darlık, yokluk, üzüntü ve sağlık sorunları ile geçen günlerinden kurtulur, kötü günlerini gerisinde bırakır, hep ileriye bakar ve gelecek için kurduğu hayallerine her geçen gün bir adım daha fazla yaklaşır.

Rüyada Bornoz Görmek

Rüyada bornoz görmek, resmi bir göreve atanmaya ya da kendi işini kurup, yönetici koltuğunda oturmaya işaret eder. Ticaret hayatında tecrübe kazanmaya bu sayede hem başarılı olmaya hem de rakipleri gerisinde bırakmaya tabir edilir.

Rüyada Bornoz Giymek

Rüyada bornoz giymek, rüya sahibinin yaptığı işi en iyi şekilde icra etmesi sayesinde ün salacağına, adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, gelirinin ve bankadaki hesabının çoğalacağına işaret eder. Kişi, çok önemli işlerin başındaki en yetkili kişi haline gelecek ve son sözü kendisi söyleyecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: