RuyaTabirleri.com

Rüyada Lila Rengi Görmek

Rüyada lila rengi görmek, manevi duyguların yükselişe geçeceğini, kişinin gönül gözünün açılacağını bildirir. Bugüne kadar materyalist bir düşünceye sahip olan rüya sahibinin daha doğal ortamlarda yaşama kararı alacağına, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına ve eskisi gibi kalabalık ortamlarda bulunmaktan kaçınacağına alamettir. Mutluluğa ve sosyal açıdan tatmin olmaya yorumlanan rüya geçmişten gelecek sorunların zamanla çözüleceğini, geçim sorunlarının biteceğini, sahip olunan işte belirlenen hedefler dahilinde rahat hareket edileceğinin de habercisidir. Makam sahibi olmanın ve gelecekte iyi sürprizlerin söz konusu olacağına yorumlanan rüya, psikolojik açıdan kişiyi rahatsız eden ve uzun bir zamandır süregelen huzursuzlukların, endişelerin ve kaygıların da yok olacağının işaretidir. Türbe ziyaretinde bulunmak, İslami konularda daha fazla bilgi sahibi olmak, okuyup araştırarak kendini geliştirmek manasına da gelen rüya, sakin bir ruh hali ile hayata devam edilecek olduğunun delaletidir.

Rüyada Lila Rengi Gömlek Giymek

Rüyaların gerçekleşmesi için adımlar atılacağına, kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına yorumlanır. Rüya sahibinin amaçladığı hayata çok kısa süre içinde kavuşamasa dahi, uzak olmayan bir gelecekte her istediğini elde edeceğine, işinde aranan biri haline geleceğine ve yüksek maaşla çalışarak hem kendini, hem de ailesini rahat ettireceğine yorumlanır.

Rüyada Lila Rengi Elbise Görmek

Lila rengi elbise bayanlar için kısmet bolluğu ve eşlerinden görecekleri saygıya alamettir. Kişinin her dediğini yapan, gönülden bağlı, iyi kalpli biriyle tanışması veya böyle biriyle evlenmesi demektir. Lila rengi elbise giymek ise nişanlanmaya, dillerden düşmeyecek büyük bir aşk yaşamaya, tutkuların açığa çıkmasına ve kişinin bugüne kadar arzu ettiği gibi güzel bir ilişki yaşamasına da işaret eder.

Rüyada Lila Rengi Görmenin Psikolojik Yorumu

Lila psikolojide şiddetin rengidir. Hem rüya sahibinin içinde bastırdığı şiddet dolu durumları ortaya koyar, hem de geçmişinde şiddete maruz kalarak büyük travmalar atlatmış kişilerin hala yaşadıkları korkunun temsili olarak görülebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!