RuyaTabirleri.com

Rüyada Liman Görmek

Rüyada liman görmek, güç ve kudret sahibi olmaya, zorlukları yenmek için kendine inanmaya, başarılı olmaya ve başarılı oldukça da daha fazla özgüven toplamaya alamet eder. Birikmiş borçlardan tamamen kurtulup, birikim yapabilecek kadar büyük miktarda gelir elde etmeye, hafiflemeye, rahatlamaya ve keyiflenmeye rivayet edilir. Kişinin ağız tadı ve zenginlik ile yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Limanda Gemi Görmek

Rüyada limanda bir gemi ya da çok sayıda gemi görmek, uzaktan gelecek kişilere kavuşmaya ve bu sayede hane içinde bayram gibi günler yaşamaya alamet eder. Rüya sahibinin hasret olduğu ve özlemini derinden hissettiği kişilere kavuşacağına, onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına delalet eder.

Rüyada Şilep Görmek

Rüyada şilep görmek, rüya sahibinin yaşamını, işini ve sahip olduğu her şeyi garanti altına almak için bazı girişimlerde bulunacağına ve bu yolda adım atacağına işaret eder. Kişi, bu sayede rahat edecek ve kaybetme korkusundan da kurtulmuş olacak demektir.

Rüyada Tanker Görmek

Rüyada tanker görmek, rüyayı gören kişinin sevdikleri ile birlikte bir mekân değişikliği yapacağına, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına ve ruh dinginliğine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Bota Binmek

Rüyada bota binmek, kısmet almaya, başarılara giden yolda engelleri ortadan kaldırmaya, kazanç elde etmeye, işleri yoluna koymaya ve kurulu bir düzene kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Filika Görmek

Rüyada filika görmek, rüya sahibinin görmeyi çok istediği bir yere gideceğine ve orada güzel vakit geçireceğine alamet eder. Bu rüya, kişinin dünyayı gezmek gibi bir hayali olduğuna ve bu hayalini yerine getirmek için uğraştığına, bir yandan bunun için birikim yapmak adına çalıştığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: