RuyaTabirleri.com

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek, iyi kalpli, sevecen, şefkatli, merhamet ve iman sahibi, zalime karşı duran, mazlumun yanında olan, varlığını çekinmeden, düşünmeden, pişman olmadan, hak yolunda harcayan, ulu ve yüce bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kişi, insanlıktan yana nasibini fazlasıyla almış, duygusal, çevresiyle ilgili, öldüğünde ardında iyi bir şeyler bırakmanın peşinde olan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Limon Ağacından Limon Toplamak

Rüyada limon ağacından limon topladığını gören kişi, büyük bir kısmete konacak demektir. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve peşinde olduğu işten hayırlı haber geleceğine ve şansının açılacağına delalet eder.

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek, hayırlı olan nimete ve dünya malına, bereket getirecek, verimli ve daimi olacak kazanca, esenliğe, ferahlığa, ağız tadına ve mutluluğa tabir edilir. Rüya sahibinin şansının ve bahtının açık,geleceğinin de parlak olacağına yorulur.

Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek, üzüntüye, kedere ve sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüya sahibinin işlerin düşündüğü ve planladığı gibi gitmeyeceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Limon Satın Almak

Rüyasında limon satın aldığını gören kişinin çok narin yapılı olduğu, bağışıklığının yeteri kadar gelişmediği, sık sık sağlık problemi yaşadığına tabir edilir. Rüya sahibinin bir gün iyiyse üç gün kötü olduğu anlamına gelir.

Rüyada Limon Dilimi Görmek

Rüyada limon dilimi görmek, malından ve parasından hayır işi için harcayan kişiye delalet eder. Rüyayı gören kişinin temiz niyetlerle sadaka vereceğine ya da malını hibe edeceğine yorulur.

Rüyada Limonlu Çay Görmek

Rüyada limon çayı görmek, rüya sahibinin işlerinin bozulmasına, gelirinin düşmesine ve bu nedenle geçim sıkıntısı yaşamasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: