RuyaTabirleri.com

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek, iyi kalpli, sevecen, şefkatli, merhamet ve iman sahibi, zalime karşı duran, mazlumun yanında olan, varlığını çekinmeden, düşünmeden, pişman olmadan, hak yolunda harcayan, ulu ve yüce bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kişi, insanlıktan yana nasibini fazlasıyla almış, duygusal, çevresiyle ilgili, öldüğünde ardında iyi bir şeyler bırakmanın peşinde olan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Limon Ağacından Limon Toplamak

Rüyada limon ağacından limon topladığını gören kişi, büyük bir kısmete konacak demektir. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve peşinde olduğu işten hayırlı haber geleceğine ve şansının açılacağına delalet eder.

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek, hayırlı olan nimete ve dünya malına, bereket getirecek, verimli ve daimi olacak kazanca, esenliğe, ferahlığa, ağız tadına ve mutluluğa tabir edilir. Rüya sahibinin şansının ve bahtının açık,geleceğinin de parlak olacağına yorulur.

Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek, üzüntüye, kedere ve sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüya sahibinin işlerin düşündüğü ve planladığı gibi gitmeyeceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Limon Satın Almak

Rüyasında limon satın aldığını gören kişinin çok narin yapılı olduğu, bağışıklığının yeteri kadar gelişmediği, sık sık sağlık problemi yaşadığına tabir edilir. Rüya sahibinin bir gün iyiyse üç gün kötü olduğu anlamına gelir.

Rüyada Limon Dilimi Görmek

Rüyada limon dilimi görmek, malından ve parasından hayır işi için harcayan kişiye delalet eder. Rüyayı gören kişinin temiz niyetlerle sadaka vereceğine ya da malını hibe edeceğine yorulur.

Rüyada Limonlu Çay Görmek

Rüyada limon çayı görmek, rüya sahibinin işlerinin bozulmasına, gelirinin düşmesine ve bu nedenle geçim sıkıntısı yaşamasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Limon Ağacı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Filiz (06 Nisan 2014 saat: 12:36)

    Rüyamda arkabahcemde büyük ve limon dolu bir agac gördüm. Agac yemyesil yapraklar ve sapsari limon doluydu. Hic bukadar limon görmedim. Limonlardan topladim avucum limon doldu, hatta nasil olduysa bi kac limon yaridan kesilmisti benmi kestim bilmiyorum ama ici cekirdek doluydu ve cok suluydu, resmen suyu akiyodu. Limon agacinin tek yani komsu citine degmisti oraya ulasilamiyodu pek. Limonun icini esime gösterdim bak nekadar sulu ve bol cekirdekli diye. Sonra baska bir bahce veya yoldu sanirim, bir kac cesit meyva agaclari gördüm ama neydi hatirlamiyorum hepsi toplanmaya hazir olgun meyvalardi, bir tek hatirladigim armut agaci vardi ama armutlar okadar olgunduki bitane topladigimda cok yumusakti, elimle bassam ezilecekti.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,