RuyaTabirleri.com

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek bazı sorunlar yaşanacağına delalet eder. Limon aynı zamanda sağlık sorunları yaşanacak anlamına gelir. Yeşil kabuklu limon üzüntüye, sıkıntıya ve can sıkıntısına neden olacak olayların meydana geleceğine işaret eder. Bir başka tabire göre rüyada limon görmek karşısındakini aşağılamaya, horlamaya, dışlamaya ve küçük görmeye yorulur.

Bir kişi rüyasında başka birinden limon aldığını görürse, rüya sahibi o kişiyi hor görecek demektir. Rüyada sarı kabuklu olan meyve ve sebzelerin genel olarak tabiri iyi değildir, sağlık problemleri şeklinde tabir edilir. Rüyada limon görmek bazen de kişinin haksızlığa uğrayıp, hak etmediği sözler işiterek üzülüp, büyük bir yıkım yaşayacağına ve etrafında bulunan bazı kimseler tarafından sırtından bıçaklanacağına yorulur.

Rüyada Limon Yemek

Rüyasında limon yediğini gören kişi, başarıları ve düzenli hayatı nedeni ile çevresindeki kişiler tarafından çekilmiyor demektir. Bu kişinin etrafı kem gözlerle doludur. Ayrıca rüyasında limon yediğini gören kişi hiç ummadığı şekilde kötü bir olay yaşayacak ya da kötü söz işitecek demektir.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek, güler yüzlü, mütevazı, herkesin derdini dinleyen, anlayışlı, hoşgörülü ve herkese yardım eden, destek olan bir kimseye yorulur.

Rüyada Limon Ağacı Çiçeği Görmek

Rüyada limon ağacı çiçeği görmek çok hayırlıdır, hastaların sağlığına geri kavuşmasına, borçluların borcunu ödemesine, işsiz kimselerin iş sahibi olmasına, işlerin açılmasına, hayatın düzene girmesine, bol kazanca, berekete, bolluğa ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada Limonata Görmek

Rüyada limonata görmek çok iyidir, kişinin hayatında güzel ve mutluluk verici pek çok gelişmenin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Limonata İçmek

Bir kişi rüyasında limonata içtiğini görürse eğer kendisini ferahlığa ve esenliğe kavuşturacak olan sözler işitecek ve haberle alacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Limon Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hatice (12 Ağustos 2015 saat: 15:25)

    Rüyamda yüzünü hatırlamadığım insanlar oluyor.bir adam var ona bisey olmus adam onden gidiyo evine ben ağlıyorum deli gibi kimseyi duymuyorum.adam yaralanıyor ben aglayarak adamın peşinden gidiyorum adama sıkı sıkı sarılıyorum ve kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor. Birbirimize sarılıyoruz ve ağlıyoruz ikimizde sonra bi manava gidiyoruz bi kasanın icinde limonlar oluyor.O limom seciyo bulamıyo iyisini yanımızda bir kız daha oluyo bu kızda benim sevdiğim adamın peşinde ben adama bi tane limon veriyorum beğeniyo yumuşak ve sulu olur diyorum oda aynısını diyerek kıza gösteriyo ben tekrar büyük bi limon daha veriyorum o iyi limon bulamadığı için benim aramadan direk alıp limonu vermem onun hoşuna gidiyor.sonra uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,