RuyaTabirleri.com

Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek, bazen iş hayatında karmaşaya ve karşılaşılacak sorunlara işaret etmektedir. Limon tüm âlimlere göre hem renginin sarı hem de tadının ekşi olmasından dolayı olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Çünkü sarı renk rüyada genellikle hastalıklara ve üzüntüye yorulur. Bu nedenle rüyasında limon yiyen kişi kısa süre içerisinde hastalanır veya ölümden kurtulacağı bir kaza atlatır.

Rüyada Limon Görmek

Rüyada görülen limon, hastalanma ve çeşitli rahatsızlıklara tutulma anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi yaptığı eylemler sonucunda insanlar tarafından hakir görülür ve kötü bir isimle anılır. Rüyada görülen yeşil limonun anlamı da kötüdür. Bu rüya da üzüntüye, sıkıntıya ve kedere yorulur. Limon bazen de geçim daralmasına, akrabalardan bir kişi ile tartışmaya, onlardan uzaklaşmaya da yorulabilir.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada görülen limon ağacı, hangi mevsimde görülürse görülsün kimse tarafından sevilmeyen, aksi ve insanların kendisinden uzaklaştığı huysuz bir adamdır. Bazı yorumculara göre ise insanlara kötülük yapan ve iyiliğini istemeyen, hilekâr ve kötü bir kimsedir. Limon ağacı eğer yemyeşil görülmüşse, hayırlı olana, sıkıntılardan sonra feraha ermeye, tüm üzüntülerin sona ermesine de işaret edebilmektedir.

Rüyada Tatlı Limon Görmek

Rüyada görülen tatlı limon diğer limonlardan daha farklı olarak yorumlanır. Tatlı limon, kazancını helal yollardan kazanmak ve kendisine faydası dokunacak işler yapmak ve kişinin eline geçecek oldukça büyük bir mal anlamındadır. Tatlı limon hoşsohbet ve insanların sevdiği dürüst bir adamdır.

 Rüyada Limon Suyu Görmek

Rüyasında limon suyu gören kişi başkalarının kınayacağı hareketlerde bulunur ve toplum içinde rezil olur. bazı yorumculara göre ise bu rüya, haram paraya, çalışmaların boşa gitmesine, iş hayatında yapacağı girişimlerin faydasız olmasına ve yaşanacak bazı havadisler sonucu üzülmeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Limon Yemek İle İlgili Rüyalar;

 1. ahimas (18 Aralık 2016 saat: 14:23)

  Ruyamda havaalaninda oluyorum orada hostes gibi giyimli bayanlar ikiye bolunmus limondan ikram ettiler yarisi elimde yiyorum ama limon eksi degildi aksine baya tatli tatli yiyorum. Ucaga falan binmeden birden Turkiyede oluyorum ailemle bir cok akrabamla bitlikteyim. Ve bu arada uyandigimda hala agzimda limon tadi vardi . Finans durumum iyi olmadigi icin gidemiyorum Turkiye’ye burdada tatli limon ele gececek maldan bahsediyor hayir olsun inshaAllah..

 2. Zeynep (16 Mart 2016 saat: 20:22)

  Gördüğüm rüya:
  Rüyamda sinema salonu gibi bir yerdeydik fakat salondaki koltuklar garip sıralanmıştı. çok geniş kırmızı renkli bir salondu ve koltuklar sırt sırta 5’li gruplar şeklinde aralarında metrelerce boşluk olacak şekilde sıralanmıştı. İlk başta annem ve kız kardeşimle en ön sırada en sevdiğim yabancı şarkıcılardan birini dinliyorduk daha sonra bir bakmışım konser bitmiş ve ortalarda sahnenin gözükmediği bir yerde oturuyorum. Yanımda yaşça büyük biri var ve rüyamda akrabayız ama daha önce görmediğim biri. Sözde gözükmeyen sahneye sırtı dönük olan koltuklarda oturuyoruz ve benim hemen arkamda gürültücü bir kız çocuğu var ve onunla ağız dalaşına giriyoruz. Tartışmanın sonunda annesi bana hak veriyor ve kızla yer değiştiriyoruz. Daha sonra kimin verdiği belirsiz dilimlenmiş limonu yemeye başlıyorum ama yarım kalıyor çünkü yanımda erkek arkadaşım oturuyor ve onun omzuna kafamı yaslayıp sahnede çalmaya başlayan müziği dinliyorum. Yanımdaki yaşlıca büyük kadın bana limonu vermeye çalışıyor bitirmem için, ben de bitirmek istiyorum ama çok mutluyum ve erkek arkadaşım izin vermiyor o yüzden boş veriyorum. Limon ekşi değildi tadı tatlıydı ve yeşile çalan bir rengi vardı ve üç tane de çekirdeği vardı içinde. Normal bir limona göreyse boyutları büyüktü.

  Benim hakkımda rüya yorumlamasına yardımcı olabilecek bilgiler:
  Üniversite birinci sınıf öğrencisiyim ve son zamanlarda finansal sıkıntılar yüzünden okulu bırakma korkusuyla karşı karşıyayım aynı zamanda bekarım. Rüyayı gördükten hemen ertesi günü hasta oldum.

 3. Yildiz (08 Eylül 2015 saat: 01:23)

  Rüyamda teyzem ve kuzenim ile meyve türünde birseyler toplamaya gittik büyük bahcelerinde ve yokustan cikarken sag tarafimda yesil limonlari güzel bir sekilde düzmüslerdi günes e bir tane almak istedim ama teyzem izin vermedi, devam yürüdük ve sol yönüm limon agaclari ile doluydu, agactakiler yesil ve sari limon karisik, yere ise yanlizca sarilar düsmüstü. Bende yerde bulunan Limondan aldim ve alirken karsima bir kedi cikti ve agactan koparmak istedigimde izin vermedi, yanlizca yerden iki tane aldim hatirladigim kadariyla ve Ben bi limonun tekini cebime digerinide portakal soyar gibi soYdum ve yedim, teyzem ve kuzenimede ikram ettim. Tadi ise cok güzeld, sulu ve tatli bir tadi vardi dilimleri portakal dilimine cok benziOr ve tadida biraz animsatiyordu…

 4. Murat (29 Temmuz 2015 saat: 10:52)

  Rüyamda tanımadığım bir kişi bana dilimlenmiş limon kasesi getiriyordu yanımda da başka arkadaşlarım vardı bana limonu uzattı 1 tane yedim hiç ekşi değildi tatlıydı sanki ekşiymiş gibi arkama döndüm öyle yedim ve rğya burda bitiyor.

 5. gulcan (03 Mayıs 2015 saat: 09:28)

  Rüyamda arkadaşımın beni tanıştırmak istediği kişiyle birlikte hem çok eğlenceli bir sohbet ediyor hem de limon yiyorum. limonu o çocuk getiriyordu.dilimlenmis bir limondu. Ne kadar eğlenceli bir çocuk diyor ve ondan hoşlanıyodum yerken bu limon hiç acı ve eksi değilki diyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,