RuyaTabirleri.com

Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek, bazen iş hayatında karmaşaya ve karşılaşılacak sorunlara işaret etmektedir. Limon tüm âlimlere göre hem renginin sarı hem de tadının ekşi olmasından dolayı olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Çünkü sarı renk rüyada genellikle hastalıklara ve üzüntüye yorulur. Bu nedenle rüyasında limon yiyen kişi kısa süre içerisinde hastalanır veya ölümden kurtulacağı bir kaza atlatır.

Rüyada Limon Görmek

Rüyada görülen limon, hastalanma ve çeşitli rahatsızlıklara tutulma anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi yaptığı eylemler sonucunda insanlar tarafından hakir görülür ve kötü bir isimle anılır. Rüyada görülen yeşil limonun anlamı da kötüdür. Bu rüya da üzüntüye, sıkıntıya ve kedere yorulur. Limon bazen de geçim daralmasına, akrabalardan bir kişi ile tartışmaya, onlardan uzaklaşmaya da yorulabilir.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada görülen limon ağacı, hangi mevsimde görülürse görülsün kimse tarafından sevilmeyen, aksi ve insanların kendisinden uzaklaştığı huysuz bir adamdır. Bazı yorumculara göre ise insanlara kötülük yapan ve iyiliğini istemeyen, hilekâr ve kötü bir kimsedir. Limon ağacı eğer yemyeşil görülmüşse, hayırlı olana, sıkıntılardan sonra feraha ermeye, tüm üzüntülerin sona ermesine de işaret edebilmektedir.

Rüyada Tatlı Limon Görmek

Rüyada görülen tatlı limon diğer limonlardan daha farklı olarak yorumlanır. Tatlı limon, kazancını helal yollardan kazanmak ve kendisine faydası dokunacak işler yapmak ve kişinin eline geçecek oldukça büyük bir mal anlamındadır. Tatlı limon hoşsohbet ve insanların sevdiği dürüst bir adamdır.

 Rüyada Limon Suyu Görmek

Rüyasında limon suyu gören kişi başkalarının kınayacağı hareketlerde bulunur ve toplum içinde rezil olur. bazı yorumculara göre ise bu rüya, haram paraya, çalışmaların boşa gitmesine, iş hayatında yapacağı girişimlerin faydasız olmasına ve yaşanacak bazı havadisler sonucu üzülmeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: