RuyaTabirleri.com

Rüyada Limonata Görmek

Rüyada limonata görmek, hayra, güzele ve iyi olana yorulur. Hayatın sürpriz gelişmelere gebe olduğuna ve yarınların aydınlık olacağına delalet eder. Ferahlık, esenlik ve mutluluk getirecek olayların yaşanacağına, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına bu sayede gönül hoşluğuna ve huzura kavuşulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin varsa hastalıklarının da iyi olacağına, kişinin aradığı şifaya kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Limonata İçmek

Rüyada limonata içmek, rüya sahibinin korkularından ve endişelerinden kurtulacağı ve rahat bir nefes alacağı anlamına gelir. Kişinin, kaygılarına son verecek ve gözünü yoldan, kulağını da kapıdan alacak ve yaşadığı belirsizliğin ortadan kalkmasını sağlayacak, o hayırlı olayın yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Limonata Yapmak

Rüyada limonata yapmak da limonata içmekle aynı şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin işlerinin rast gideceğine, kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine işaret eder. Kişi, keyfe ve rahatlığa kavuşacak, neşesini yerine getirip, yüzünü güldürecek hoş sözler işitecek demektir.

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek, kişi için makbul olacak ve razı gelmesine yetecek imkânlara sahip olacağı bir hayat süreceği, sahip oldukları için şükredeceği, çalışarak kazandığını rahatlıkla yiyeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Limon Yemek

Rüyasında limon yediğini gören kişi, bir takım sıkıntılara ve zorluklara düşecek, hayatı istediği ve planladığı şekilde yürümeyecek ve evdeki hesap şaşacaktır diye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayallerinin suya düşeceğine, inandıklarının da kendisini yarı yolda bırakacaklarına delalet eder.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek genelde bir başka kişi ile açıklanır. Yaptıkları ve söyledikleri birbirine uymadığı için ciddiye alınmayan ve varlığı ile yokluğu bir olan birine işaret eder. Kendisi de dahil olmak üzere kimseye faydası olmayan bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,