RuyaTabirleri.com

Rüyada Limuzin Görmek

Rüyada limuzin görmek, rüyayı gören kişinin, etrafında bulunan kişilerden bazıları tarafından çok kıskanıldığına, yaptığı hamlelerin sürekli engellenmek istendiğine, attığı her adımda birçok büyük ve zarar verici sorun ile karşılaştığına, bu yüzden çok büyük sıkıntılar yaşadığına, çok büyük üzüntüler çektiğine ve epey bir zaman önce etrafındaki insanların kendisine ihanet ettiklerini öğrendiğinde çok büyük bir sinir krizi geçirdiğine delalet eder.

Rüyada Limuzine Binmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapacağı hayırlı ve başarılı atılımlar, ortaya koyacağı büyük çalışmalar ve gerçekleştireceği işler sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına bu yatırımlar ile çok rahat bir hayata sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Limuzin Kullanmak

Rüya sahibinin, başında bulunduğu işte çok büyük ve hayati kararları çok doğru ve hiç zarar almadan alabildiğine, sorunlarından ve üzüntülerinden çok kolay bir şekilde sıyrılıp iş hayatında çok iyi işlere girdiğine, büyük bir kazanç sahibi olacağına ve işlerinde herhangi bir zarar ile karşılaşmayacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Limuzin Görmek

İş hayatında çok hayırlı ve güzel işler gerçekleştirileceğine, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada Siyah Limuzin Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaptığı çalışmalar karşılığında para kazandığına, ancak herhangi bir şekilde bir verim elde edemediğine, yapmış olduğu işlerin çok kısa ömürlü olduğuna ve rüya sahibinin, uzun ömürlü işler ile ilgilendiğine tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Limuzin Görmek

Yakın bir zaman içinde çok büyük atılımlar gerçekleştirecek olan rüya sahibinin daha büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Limuzin Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. esra (06 Şubat 2014 saat: 11:35)

    rüyada eşim limzünle beni gelip almak istyordu gri limuzinle ben binmedim kaçtım. bana yardım eden insanlar vardı engelliyordu bir adamın kafasına vurdum merdivenden yuvarlandı bir arabayla kaçmaya çalıştım anahtar kırıldı araba sürüyordum ama arabayı tutuyordu ama ben ginede sürüyordum bunun anlamı ne demek bi tanıdık gördüm ben seni kardeş olarak görmüyorum dedi abisiyle bana yardım ediyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,