RuyaTabirleri.com

Rüyada Lise Arkadaşı Görmek

Rüyada lise arkadaşı görmek, kişinin son zamanlarda sık sık geçmişi düşünmeye başlayacağına, yaşadığı güzel günleri yeniden hatırlayıp hüzünleneceğine ve eski hayatına büyük bir özlem duyacağına yorumlanır. Aynı zamanda geçmişte yaşanmış bir ilişkinin yeniden gündeme gelmesi veya kişinin bu kimseye dair anılarını hatırladıkça yeniden görüşmek istemesinin ifadesidir. Bekar kimseler için geçmiş aşkları ile görüşmek söz konusu olurken, evli kişiler için böyle bir durumun aile huzuru açısından sıkıntıya neden olacağını ve sonrasında pişmanlık yaşanabileceğini bildirir. Lise arkadaşı görmek, eski dostlarla ve yakın arkadaşlarla bir toplantı yahut yemekte bir araya gelmek manasındadır. Sürekli iş nedeniyle veya ailesinin zorlamaları ile yeni insanlarla tanışan rüya sahibinin bu kişilere ayak uyduramadığını ve istese de bir türlü yakınlık kuramadığını, samimi olamadığını işaret eder. Eski arkadaşlıklardaki samimiyeti ve kuvvetli iletişimi, güveni yeni tanıştığı kişilerde bulamayan rüya sahibinin sosyal anlamda var olan durumdan hoşnut olmadığını bildirir.

Rüyada Lise Arkadaşına Sarılmak

Geçim sorunlarından, maddi yetersizlikten veya borç ödemekten bunalmış kişilerin az da olsa hayatın tadını çıkarmak isteyeceklerini ve eski arkadaşları ile felekten bir gün çalacaklarını tabir eder. Küçük bir grupla eğlence yapmak yahut toplanmak manasındadır. Duygusal bağı olan biriyle görüşmek, bu kimseyle arkadaşlığını daha ileri seviyeye taşımak gibi anlamları da vardır.

Rüyada Lise Arkadaşıyla Buluşmak

Güzel haberler getiren bir tanıdığı misafir etmek ve bu kişiden duyulacak sözlerle neşeli bir gün geçirmek demektir. Aynı amanda geçmişin yad edileceğine, rüya sahibinin kendisini her anlamda iyi hissedeceğine de tabir edilir. Kişinin kafasına taktığı, geçmişle ilgili bir olayın bilinmez tarafını çözeceğini ve bundan sonra rahat edeceğini ifade eder.

Rüyada Lise Arkadaşı Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanan zamandan ve hayat tarzından çok memnun olunmadığını, sürekli geçmişe bir özlem duyulduğunu, eski arkadaşlıkların, dostlukların daha değerli olduğuna inanmayı işaret eder. Sürekli bir kıyaslama halinde olunduğu için bugüne tam anlamı ile konsantre olunamadığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!