RuyaTabirleri.com

Rüyada Lise Arkadaşlarını Görmek

Rüyada lise arkadaşlarını görmek, tasadan uzak kalınan bir sürece girileceğini bildirir ve kişinin sorunlarını yakın arkadaşları, sevdikleriyle halledeceğini, kafasındaki şüphelerden kurtulacağını bildirir. Karşı cinsle yakınlaşmaların müjdesini veren rüya, bekarlar için iyi kısmetlerin ve yakın zamanda gerçekleşecek evliliklerin de haberini verir. Maceralı hayatı olanların kısa bir süre içinde daha düzenli yaşama geçeceklerini, sağduyulu şekilde hareket ederek işlerini riske atmadan, sağlıklı ilişkiler kuracaklarını bildirirken, cana yakın, içten hareketleri olan kimselerle tanışacak olmayı, stresten uzaklaşmaya neden olacak toplantılara, eğlencelere katılmayı da ifade eder. Lise arkadaşlarını gören kişiler tesadüfen veya planlanmayan şekillerde eski tanıdıklarını, dostlarını görürler ve iyi haberler alırlar. Ortakların olduğu, kalabalık girişimlerin, yapılacak işlerde kar elde edecek sonuçlar almanın da işaretidir.

Rüyada Lise Arkadaşlarını Ziyaret Etmek

Lise arkadaşlarını evlerinde ziyaret etmek, yakın çevresine iyiliği dokunacak olan rüya sahibinin her zaman yardımsever şekilde yaşayacağını, kötü ilişkileri olan insanlarla orta yolu bularak onları barıştıracağını, sevap işleyeceğini, sempati kazanacak davranışlar sergileyeceğini bildirir. Kişinin olumlu bakış açısını herkese aşıladığı, hayatının sakin devam ettiği, kederlerinden, sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağını da alamet eder. Kalabalık bir aileye, birden fazla çocuğa ve büyük bir ev almaya da delalettir.

Rüyada Lise Arkadaşlarını Ölmüş Görmek

Birden fazla lise arkadaşını ölmüş görmek eve gelecek kalabalık misafirlere alamettir. Pek çok iyi haberi arka arkaya almak, iyi insanlarla tanışmak manasına gelen rüya, umudun kesildiği bir işle ilgili olumlu gelişmelerin gündeme geleceğini, kişiye bir projede destek olacak arkadaşları da işaret eder.

Rüyada Lise Arkadaşlarını Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişe ve yaşanmışlara olan bağlılığı, nostaljiye olan düşkünlüğü ifade eden rüya, klasik yaşamdan hoşlanan, geleneklerine bağlı kişileri de işaret eder. Yeniliklere mesafeli ve biraz da kuşkuyla yaklaşan kişilerin daha çok kendi kabuklarında mutlu, huzurlu olduklarını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!