RuyaTabirleri.com

Rüyada Lise Görmek

Rüyada lise görmek, rüya sahibinin hayatının düzen ve disiplin içinde geçeceğine, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatını planlı, programlı ve kurulu bir düzene bağlı olarak yürüteceğine, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine yorulur.

Rüyada Lise Öğrencisi Olmak

Bir kişi eğer rüyasında kendisini lise öğrencisi olarak görürse, o kişinin soğukkanlı ve sağduyulu olması, duyguları ile değil de mantığı ile davranması ve öfkesine yenilmeden, sakin şekilde hareket etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Lise Arkadaşını Görmek

Rüyada lise arkadaşını görmek, afiyette olmaya, yeteri kadar kazanmaya, fazlasıyla rızık edinmeye, mesleğindeki başarı sayesinde adından söz ettirmeye ve herkesin istediği rahatlığa, lükse ve konfora sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada Lise Kazanmak

Rüyada lise kazanmak, rüyayı gören kişini kafasında yeni iş girişimleri ve atılımlar olduğu anlamına gelir. Kişi, ya işini büyütmek istiyor ya da kazancını nasıl arttırabileceğinin ve nasıl daha karlı işlere girebileceğinin hesabını yapıyor demektir.

Rüyada Lise Öğretmenini Görmek

Rüyada lise öğretmenini gören kişinin, bazı konularda kafasının karışık olduğu ve bir türlü bir karara varamadığı yorumu yapılır. Kişi, yaşadığı kararsızlık nedeni ile hangi yoldan gideceğini bir türlü kestiremiyor ve bu nedenle de büyük sıkıntı yaşıyordur diye yorumlanır.

Rüyada Lise Forması Görmek

Rüyada lise forması görmek, çok hayırlıdır. Kişinin tahsilli bir kimse olacağına, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Lise Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ibrahim (20 Ocak 2014 saat: 12:36)

    Merabalar
    efendim ben lise yıllarında sevdigim kızı gordu ama sevdigim kiz da bende lisede ayni siniftaydik ve normal olarak konusmaya basladik konusma cok kisa surdu konusmanin icerigi neden bittigiydi tabi tartisma falan yoktu kirginlik vardi hatra sonunda espri ypmistim muhabbete gore uzunca bi guldu hatta kizin eski bi arkadasi bizi gorunce sasirarak dedi ki sizi bi araya getiren ne oldu bnmde eski sevgilim bizi gorunce siz nasil bir araya gldiniz dedi cunku bzi o halde gormeyi istemiyordu
    not biz liseyi bitireli 3 sene oldu ruyamda okuldaki hallerimiz simdiki gibi degildi sacimizla kiyafetimizle unv. Ogrencisi gibiydik ve bide ruyamda bende kizda gerek kiyafet gerek tipimiz olarak begeniliyorduk

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,