RuyaTabirleri.com

Rüyada Lise Görmek

Rüyada lise görmek, rüya sahibinin hayatının düzen ve disiplin içinde geçeceğine, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatını planlı, programlı ve kurulu bir düzene bağlı olarak yürüteceğine, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine yorulur.

Rüyada Lise Öğrencisi Olmak

Bir kişi eğer rüyasında kendisini lise öğrencisi olarak görürse, o kişinin soğukkanlı ve sağduyulu olması, duyguları ile değil de mantığı ile davranması ve öfkesine yenilmeden, sakin şekilde hareket etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Lise Arkadaşını Görmek

Rüyada lise arkadaşını görmek, afiyette olmaya, yeteri kadar kazanmaya, fazlasıyla rızık edinmeye, mesleğindeki başarı sayesinde adından söz ettirmeye ve herkesin istediği rahatlığa, lükse ve konfora sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada Lise Kazanmak

Rüyada lise kazanmak, rüyayı gören kişini kafasında yeni iş girişimleri ve atılımlar olduğu anlamına gelir. Kişi, ya işini büyütmek istiyor ya da kazancını nasıl arttırabileceğinin ve nasıl daha karlı işlere girebileceğinin hesabını yapıyor demektir.

Rüyada Lise Öğretmenini Görmek

Rüyada lise öğretmenini gören kişinin, bazı konularda kafasının karışık olduğu ve bir türlü bir karara varamadığı yorumu yapılır. Kişi, yaşadığı kararsızlık nedeni ile hangi yoldan gideceğini bir türlü kestiremiyor ve bu nedenle de büyük sıkıntı yaşıyordur diye yorumlanır.

Rüyada Lise Forması Görmek

Rüyada lise forması görmek, çok hayırlıdır. Kişinin tahsilli bir kimse olacağına, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!