RuyaTabirleri.com

Rüyada Livata Görmek

Rüyada livata görmek, iyi değildir, hayırsız durumlara düşemeye, uğursuzluklarla karşılaşmaya, üzülmeye, ağlamaya ve iyi günlerden olamaya tabir edilir. Rüya sahibinin sonradan pişman olmasına neden olacak, adını lekeleyecek, toplumdaki iyi izlenimini yok edecek ve itibarını sarsacak bazı işlere atılacağına, sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda Allah katında günahkâr kimselerden olacağına alamet eder.

Rüyada Livata Yapmak

Rüyayı gören kişinin hak yolundan uzaklaşmasına neden olacak bazı adımlar atacağına, hem amaçlarına nail olamayacağına hem de insanlar karşısında zor durumlara düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin insanların tepkisini toplayacak girişimlerde bulunacağına, sonradan da yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına alamet eder.

Rüyada Livata Yapıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü niyetli, arsız, uğursuz ve tehlikeli kişilerle karşılaşacağına, onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına ve kendisi için çok da isabetli bir karar almış olacağına tabir edilir.

Rüyada Livataya Uğramak

Rüyayı gören kişinin iftiraya uğrayacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına delalet eder. Rüya sahibinin göreceği nankörlük nedeniyle mutluluğunun kalmayacağına, sağlığının da bozulacağına yorulur.

Rüyada Livata İlişki Görmek

Rüyayı gören kişinin düşünmeden atılacağı işlerden yana maddi olarak büyük bir güç kaybına uğrayacağına, geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına alamet ederken aynı zamanda rüya sahibinin bazı kimselerin bedduasını alacağı adımlar atacağı anlamına gelir.

Rüyada Livata Etmek

Rüyayı gören kişinin inancını boşlayacağına, dinin emirlerini hiçe sayacağına, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!