RuyaTabirleri.com

Rüyada Lohusa Görmek

Rüyada lohusa görmek, kuruntu dolu bir hayat geçirmek, durup dururken en ufak olayı büyütmek ve yapay sorunlar yaratmak anlamına gelir. Rüya sahibinin incir çekirdeğini bile doldurmayacak konularda çevresi ile sıkıntılar yaşayacağına, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına ve davranışlarını değiştirmediği takdirde işini kaybedip büyük bir sıkıntı yaşayacağına da yorumlanır. Rüyada lohusa gören kişi erkekse, hayatını zorlaştıran, her zaman kapris yapan, dominant karakterde bir kadınla evleneceğine yorumlanır. Genç ve bekar bir bayan için anlayışı eksik, hoşgörüden yoksun ve sinirli davranışları ile tepki toplayan, geçimsiz biriyle dünya evine gireceğine alamet eder.

Rüyada Lohusa Olduğunu Görmek

Bir erkek için büyük bir uğursuzluğun işaret, işlerin tersi gitmesinin ve maddi kayıpların alametidir. Evli bir kadın için doğurganlık isteğinin son zamanlarda artacağına ve yeniden çocuk sahibi olmak isteyeceğini bildirir. Bekar bir bayan kendisini lohusa görürse, evlilik dışı bir bebeğe hamile kalır ya da evli biriyle ilişkiye girer. Genellikle çok iyi yorumlanmayan rüya, erkekler için işsizlik veya parasızlık yüzünden çekilecek zorluklara, uzun süreler boyunca azalan rızıkla beraber kapanan kısmetler nedeniyle de buhran dolu günler geçirileceğine tabir edilir.

Rüyada Lohusa Bir Kadın Görmek

Tanımadığı bir kadının lohusa olduğunu gören bir erkek, kız kardeşinden veya yakın akrabalarından gebelik müjdesi alır ve çok mutlu olur. Evli bir kadın bu rüyayı görürse düşük meydana gelir veya bebeğini kaybeder. Çocuk sahibi olmak için uğraş verilip bir sonuç alınamayacağına ve ümitsizliğin kişiyi perişan edeceğine, bu yüzden yataklara düşeceğine de işaret eder.

Rüyada Lohusa Görmenin Psikolojik Yorumu

Çocuk sahibi olma isteğinin yanı sıra, hayatındaki kişinin kendisine şefkat dolu yaklaşımına ihtiyaç duyulduğunun, naz ve kapris yaparak zaman zaman insanları etkilemeye çalışıldığının altını çizer. Bu rüyayı görenlerin dikkat çekmek istemeleri söz konusu olduğu gibi, aşırıya kaçan davranışlarda da bulunurlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Lohusa Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Pınar vural (04 Haziran 2016 saat: 10:52)

    Slm rüyamda eşim , abim ve annemle köye akraba ziyaretine gidiyoruz orada iki tane lahusa yani yeni doğum yapmış kadın vardı biri yerde oturuyodu ve aniden ondan sulu irin gelmeye başladı ve yeri halıyı kapladı çok telaş oldu evde bende telaşlanmayın içi temizleniyo benimde oldu demiştim sonra karnında kocaman kocaman nerdeyse insan büyüklüğünde bebeğin eşi çıktı yani bebeğin beslendiği şey çıktı hepimiz çok şaşırdık

  2. Neslihan (30 Mart 2016 saat: 15:41)

    Evli bir arkadaşımın eşiyle yeniden evlendiğini, hamile bir arkadaşımın doğum yaptığını benimse ona ne çabuk doğum yaptın zaman ne çabuk geçti dediğimi ve yeni doğum yapmış başka bir arkadaşımın bana bir şey verdiğini gördüm.Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,