RuyaTabirleri.com

Rüyada Lojman Görmek

Rüyada lojman görmek, rüyayı gören kişinin yaşamını yeniden organize etmek durumunda kalacağına, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine delalet eder. Rüya sahibinin kendi kontrolü ve isteği dışında gelişecek bazı olaylar nedeniyle yeni bir hayat kurması gerekeceğine işaret eder.

Rüyada Askeri Lojman Görmek

Rüyayı gören kişinin mesleğinde çok başarılı olacağına, statü atlayacağına, rütbe edineceğine, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, malını ve parasını sağlama alacağına bu sayede yarınlarının emniyette olması sayesinde kafasının da içinin de rahat olacağına rivayet edilir.

Rüyada Lojmana Taşınmak

Rüyayı gören kişinin toplumdaki itibarının yükseleceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına böylece gelir kaynaklarının artacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine delalet eder. Rüya sahibi riskli işlere girmeyecek, kazadan, beladan, kötülüklerden, şerli olaylardan ve her türlü musibetten de korunacak demektir.

Rüyada Lojmanda Oturmak

Rüyayı gören kişinin yetenekleri, becerileri ve üstün başarıları sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada Lojman Çıkması

Rüyayı gören kişinin ticarette ilerleyeceğine, bu sayede yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, varlık içinde yaşayacağına ve zor günlerden kurtulacağına tabir edilir. Rüya sahibi sürpriz gelişmelerle karşılaşacak, iyilik, hayır ve mutluluk bulacak demektir.

Rüyada Site Görmek

Rüyayı gören kişinin gelir düzeyinin yüksek, yaşamının da gösterişli olduğu, kaliteden ödün vermediği ve iyi şartlarda yaşamayı çok sevdiği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!