RuyaTabirleri.com

Rüyada Lokma Görmek

Rüyada lokma görmek, hak edilmiş, kafa yorulmuş, dirsek çürütülmüş, ter akıtılmış olan kazanca işaret eder. Rüya sahibinin ekmeğine, namusuna ve şerefine leke sürmeden yaşama savaşı olarak tabir edilir. Bu rüya, genel anlamı itibariyle, rüyayı gören kişinin yaşam mücadelesine, para kazanmak, ailesini geçindirmek ve hayatını idame ettirmek için yeni kazanç yolları arayışı içinde olduğuna tabir edilir.

Rüyada Lokma Yemek

Rüyada lokma yemek, şans olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin işlerinin açılması, hayatındaki aksiliklerin ve tersliklerin çözülmesi, başarısının önündeki tüm engellerin ortadan kalkması bu sayede bol kazanç elde etmesi şeklinde açıklanır. Rüya sahibinin gelecekte zengin ve güçlü bir kimse olacağı anlamına gelir.

Rüyada Lokma Tatlısı Yediğini Görmek

Rüyada lokma tatlısı yediğini görmek, kısmet olarak tabir edilir ve rüya sahibinin çok önemli ve büyük bir iş teklifi alıp, hayırlı bir ortaklık yapacağına bu sayede de hatırı sayılır bir oranda sermaye elde edip, daha büyük bir yatırıma gireceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Lokma Dökmek

Rüyada lokma dökmek, adağını yerine getirmek olarak açıklanır. Rüya sahibinin bir duasının ya da dileğinin gerçekleşmesi veya bir tehlikeden son anda kıl payı kurtulması nedeniyle, hak yoluna adadığı hayır işinin yerine getireceğine yorulur.

Rüyada Lokma Pişirmek

Rüyasında lokma pişirdiğini gören kişi menfaat elde edeceği ve fayda sağlayacağı işlerin peşinden koşuyor ve yarınlarda rahat edip, daha iyi şartlarda yaşamanın yollarını arıyor demektir. Rüya sahibinin hak yolunu terk etmeden, arsızlık, yüzsüzlük ve hırsızlık yapmadan, hayat şartlarını yükseltmek için çabaladığı anlamına gelir.

Rüyada Lokma Dağıtmak

Rüyada lokma dağıttığını gören kişi, sevinç ve mutluluk verecek, içini rahatlatacak, korkularından kurtulmasını sağlayacak bir haber alacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: