RuyaTabirleri.com

Rüyada Lokum Yediğini Görmek

Rüyada lokum yediğini görmek, kişinin kendi hakkında duyacağı bazı dedikodular sebebiyle acı çekmesine, söylenen sözlere ve birtakım sıkıntılara işaret eder. Rüyasında fındıklı veya fıstıklı lokum yiyen kimse, akrabalarından birisi ile ilgili bir söz işitir veya bu rüya yakın çevrenizden birisinin size yapacağı kötülüğe işarettir. Rüyasında tatlı lokum yiyen kişinin hayatında bazı olumlu gelişmeler olur. Bu rüya bazen de güzel ve hayırlı bir ömre delalet etmektedir. Acı lokum birtakım sıkıntılar anlamına gelmektedir. Rüyada birden çok lokum yiyen kişi ihtiyaçlarını giderir, geçimini güzel yollardan sağlar. Az sayıda lokum ise arkadaşlığa ve dostluğa işaret etmektedir.

Rüyada Lokum Yapmak

Rüyada lokum yapan kişi, hayatında birtakım değişiklikler yapar. Bu rüya uzun süredir beklediğiniz bir gelişmeye sahip olacağınıza veya özellikle mesleki açıdan kendinizi geliştirip daha yüksek bir dereceye ulaşacağınıza işaret eder. Rüyasında lokum hazırlamak komşuya ikramda bulunma anlamına gelmektedir.

Rüyada Lokum Dağıtmak

Rüyada lokum dağıtmak kişinin başına gelecek bir olaya işarettir. Kalabalık bir gruba lokum dağıtan kimse yine kalabalık arasında bulunur veya bir törene katılır. Rüyada ailesine lokum dağıtan akrabaları ile iyi ilişkiler kurar veya bu rüya akrabalardan birinin evlenmesine yorumlanmaktadır. Rüyada lokum dağıtan kişi, insanlara iyilik etmeyi seven hayırlı ve iyi huylu bir kimsenin sembolüdür. Rüyada size lokum ikram edildiğini görmeniz, güzel sözler işiteceğinize veya size ulaşacak hayırlı bir nimete işaret eder.

Rüyada Lokum Yediğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada lokum yiyen kimse, gerçek hayatta daima güzel ve tatlı sözler söyleyen ve yaptıkları ile insanların mutlu olmasını sağlayan hayırlı birisidir. Bu rüyayı görmek yaşadığınız bazı sorunlardan kurtulma isteğinizi veya bazı sorunları tatlıya bağlama arzunuzu göstermektedir. Lokum yemek bazen de yemeği seven birisi olduğunuzu gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!