RuyaTabirleri.com

Rüyada Loş Görmek

Rüyada loş görmek, duyuların azalmasına neden olacak fiziksel bir rahatsızlığın belirtisi olarak görülebilir. Kişiyi halsiz bırakan ve günlük işlerini yapmasında sıkıntıya neden olan geçici bir hastalık olarak yorumlandığı gibi, öngörünün azalacağı bir döneme girildiğinin de haberini verir. Etrafta olan biteni tam olarak anlayamayan rüya sahibinin bulunduğu çevreye fazla güvenmemesi gerektiğinin altını çizer ve kişiden saklanan bazı gerçeklerin varlığına dikkat çeker. Haneyi loş ışık içinde görmek, ev halkının kişiye söylemekten çekindiği bazı durumların var olduğunu, kişinin kendisinden gizlenen bazı şeylerin farkına vardığını ancak şüphelerini ortaya koyabileceği verilere sahip olamadığını da bildirir. İkili ilişkilerde yanlış insanlarla beraberlik kurmak, eşler arasında yalana başvuran konuşmalar yapılması demektir.

Rüyada Loş Oda Görmek

Kalabalık bir odayı loş ışık içinde görmek büyük bir yanılgıya düşüleceğini haber verir ve özellikle yeni girilen bir çevrenin kişiye hayır getirmeyeceğini, kurulacak yeni arkadaşlıkların güven vermeyeceğini ve rüya sahibini maddi olarak dolandırmak isteyen kimselerin varlığını ifade eder. Aynı zamanda ümidin kalmadığı düşünülen bir konuda yeniden bir olasılığın belireceğine ve kişinin bu ihtimalin peşine düşerek bulunduğu karanlıktan, bunalımdan çıkacağına da alamettir. Hastalık çeken kimselerin yeni bir tedavi şansı bulacaklarını ve sıhhatlerinde bir parça daha iyileşme olacağını, psikolojik olarak daha güçlü hissedeceklerini de tabir eder.

Rüyada Loş Ev Görmek

Kendi evini loş halde görmek ev içinde çözüm bekleyen bazı meselelerin varlığını bildirirken başka birinin evini loş halde görmek kişiden yardım isteyecek tanıdıklara alamettir. İki kişinin arasını yapmak, kavgalı insanları barıştırmak anlamına gelen rüya, belirsizlik içinde geçecek günleri, sabırla beklenecek işleri de ifade eder.

Rüyada Loş Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini belirsizlik ve çıkmaz içinde hisseden, hayatındaki önemli meselelerde netlik kazanmayan bazı durumlar yüzünden açmazlar yaşayan rüya sahibinin zihin karışıklığı yaşadığını, hangi yöne gideceğini kestirmediği için bunalım geçirdiğini işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!