RuyaTabirleri.com

Rüyada Lüks Görmek

Rüyada lüks görmek, hayat standartlarında görülecek olan büyük değişikliklerin ve safahatın habercisidir. Eve hizmetçi veya yardımcı almak, kişinin her türlü yaşam konforuna sahip olarak yaşaması şeklinde de yorumlanan rüya, büyük kısmetlerin, elde edilecek zenginliğin ve gösterişi ile herkesi kıskandıracak bir yaşamın da alametidir. Çok para kazanmak, kısa sürede zengin olmak, çevrenin, eşin dostun da bu zenginlikle beraber değişecek olmasının tabiri olan rüya, alım gücündeki yüksekliğin pek çok kişinin hayalindeki kadar güzel olacağına, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına yorumlanır.  En iyi evlerde oturulup, en iyi işlerde çalışılacağına, her türlü konforsa sahip olunacağına ve sağlık açısından da sorunsuz bir yaşama işarettir.

Rüyada Lüks Ev Satın Almak

Aşırı hayalci bir tutum içinde olan rüya sahibinin yakın zamanda daha gerçekçi hayaller kurmay başlayacağının ve var olan hayatından da zevk alacak hale geleceğinin işaretidir. Lüks ev aldığını gören kişiler aşırı harcama yapan ve borçlarının artması nedeni ile zor günler yaşayan kişiler olduklarından ailelerince de sert eleştirilere maruz kalırlar. Dikkatli harcamalar yapmak gerektiğini ve gelirden çok gidere sahip olmanın borçları daha da fazlalaştıracağını işaret eden rüya, kişiye mevcut durumuna uygun şekilde hareket ederek yaşamını yeniden düzenlemesi gerektiği konusunda da uyarıda bulunur.

Rüyada Lüks İçinde Yaşadığını Görmek

Zengin olma hayalleri kuran rüya sahibinin ailesinin de desteği ile kuracağı işinden beklediği maddi zenginliği elde ederek tüm hayallerine kavuşacağını bildirir. Doğru zamanda ve doğru yatırımlarla yeniden şekillenecek olan hayat standardının yükselmesi ile kişinin aile yaşantısında da mutluluğun artacağına alamet olan rüya, şansın yüze güleceğini tabir eder.

Rüyada Lüks Görmenin Psikolojik Yorumu

Gözü yükseklerde olan ve zengin kişilerin hayatlarına özenen kimselerin kurdukları hayallere, istedikleri konforlu yaşama duydukları özleme, kendi yaşamlarını çok daha farklı bir şekilde yansıtarak egolarını ortaya koymalarını ifade eden bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!