RuyaTabirleri.com

Rüyada Lunapark Görmek

Rüyada lunapark görmek, gerçekle kısmen ilgili olarak tabir edilir diyebiliriz çünkü bu rüya evin en küçük bireyi ile tabir edilir. Rüyasında lunapark gören rüya sahibi, evde yaşça herkesten en alt sırada olan kişiden hayır görecek demektir. Bu küçük beyefendi ya da hanım efendi ailesini çok sevindirecek başarılar elde edecek demektir. Örneğin okul birinciliği alabilir, sınavda alacağı puanla ilk sıralara yerleşebilir diye tabir edilebilir. Aynı zamanda yaşıtları arasında terbiyesi ve akıllığı sayesinde parmakla gösterilecek demektir.

Rüyada Lunapark Trenine Binmek

Rüyada lunapark trenine bindiğini gören kişi olaylar karşısında yaşadığı karmaşadan ve kararsızlıktan dolayı büyük huzursuzluk duyuyor ve bu durumdan kurtulmak için yana döne çareler arıyor demektir.

Rüyada Lunaparkta Gondol Görmek

Büyük ve yeni heyecanlar yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibinin uzun zamandır istediği ve çok heveslendiği şeyler için adım atacağına ve gerisinin geleceğine işaret eder. Rüya sahibi için çok mutlu olacağı günler yaşanacak demektir.

Rüyada Lunaparkta Gondol Görmek

Rüyada lunaparkta dönme dolap görmek rüya sahibinin çok büyük zevk alacağı, huzur ve mutluluk duyacağı fakat uzun süreli olmayacak bir şey yaşamasına kısa olmasına rağmen bir ömre bedel hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Lunaparka Gitmek

Rüyasında lunaparka gittiğini gören kişi, kendisi için zor da olsa bazı kimselerle yol ayırımına girerek vedalaşmak zorunda kalacak ve çok üzülecek ama ileride de kendisi için hayırlı olacak bir iş yapmış olacak. Fakat ne kadar isabetli bir karar aldığını ancak sonradan fark edecektir.

Rüyada Lunaparkta Eğlenmek

Rüya sahibinin hanesinde yaşanacak olan mutlu bir olaya ve bu mutluluğun tüm aile bireylerine enerji ve yaşama sevinci vermesine tabir edilir. Yani olumlu bir gelişme anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Lunapark Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Arda (10 Ekim 2014 saat: 08:27)

    Rüyamda üç kez üst este rüya gördüm.rüyamda küçük bi lunapark a gittim hep orada oynadım orada uyandım 2.gündü sonra yine o lunapaka gittim sıkıldım 3.gün oldu yine o nulapark a gittim ama gitmek istemiyodum. Annem ve babamda dedim ben eve gidicem sıkıldım bu lunapark tan dedim onlarda bana bu lunapark a gelmeye zorunlusun dedi bende mecbur oynadım ve 2kişi annem ve babamı kaçırdı. Kısa sürede bu rüyanın yorumunu atarsanız mutllu olurum.

  2. emre (08 Mayıs 2014 saat: 06:25)

    ruyamda iki kisiyiz once denizin ustundeyiz ama bayaa bi ustudeyiz trambolin var atlamaya calisiyoruz ama atlayamdik tabi su mas maviydi denizin ortasindaydik bi gemi geldi en ust katina bi hali gibi bisey oldu bizim oldugumuz yerden hali dgil plastikti bi tutunduk bizi cekti sora gemiye gecer gecmez 2metre yuruduk karsimizda kaykay var yanimdaki hemen tam aradigim sey deyip kaydi gitti sag taraftada tren vardi hiZ treni ben bekledim sonra uyandim. en kisa surede anlamini bana mail atarsaniz gercekten mutlu olurum

  3. Pınar (13 Ocak 2014 saat: 11:18)

    Kübra diye bir atkadaşımla peşimizden silahla birileri kovalıyo bizi her defasında kurşublardan zor kaçıyoruz . Sonra tanımadıımız birisinin evine gidiyoruz ve o sırada ailemiz bizi buluho sonra arabaula dar heryer ağaç güzel nir yoldan geçiyoruz ve lunapark trenine biniyoruz birbirimize iyi ki varsın diyoruz ve düşüyoruz bnim konuşmadığım arkadaşlarım yanıma geliyo ben kıpırdayamıyorum sırtımda soyulmuş oluyo eve geldiğimde annem derimi souuyor .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,