RuyaTabirleri.com

Rüyada Maaş Görmek

Rüyada maaş görmek, ele geçecek güzel fırsatların ve yüklü miktardaki paranın habercisidir. Aynı zamanda aile üyeleri ile birlikte yapılacak büyük bir yatırımın ilk adımlarını işaret eden rüya, memurluktan ticaret hayatına atılmaya, yaşamına bambaşka bir yön vermek için hevesle hareket etmeye de yorumlanır. Maaş gören kimsenin rızkı kesilmez ve kısmetleri de her zaman çok bol olur. Küçük bir yatırımın veya birikimin ilerde çok büyük getirilere neden olacağına alamet eden rüya, alın teri ve emek ile kazanılan, içinde haram olmayan paralar kazanılacağını bildirir. Rüya sahibinin aile üyelerine ve çocuklarına maddi olarak güzel bir gelecek hazırlarken öte yandan da onurlu bir hayat armağan edecek olmasına delalettir.

Rüyada Maaşa Zam Almak

Bereket demektir ve kişi her ne kadar az para kazansa da aldığı paranın kendisine yeteceğini, kimseye el açmadan veya borçlanmadan hayatını devam ettireceğini alamet eder. Zengin kişiler için ellerinden çıkacak yüklü bir miktarı da belirten rüya aynı zamanda var olan işin dışında para kazanmak adına başka küçük işlerde çalışılacağına, el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine de tabir edilir.

Rüyada Maaş Almak

İşe girmek, düzenli gelir elde etmek, kazanılan parayla geleceğe dönük yatırımlar yapmak, ilerde zengin biri olmak, genç yaşta ev almak şeklinde yorumlanır. Kişinin maddi gücünü daha da iyileştirecek çözümler bulacağına, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, kötü günler için daima kenarda para tutacağına ve ailesine de destek olacağına delalettir. Maddi kaynakların artacak olduğuna da işaret eden rüya, beklenmedik bir miktar paranın ele geçmesiyle kişinin mutluluktan havalara uçacağını da tabir eder.

Rüyada Maaş Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayatını doğru dürüst şekilde idame ettirmekte zorlanan kişilerin gün içinde sürekli para hesabı yaptıklarını ifade eder. Maddi sorunları olan, borçları fazlalaşan ve bu yüzden stres yaşayan insanların da tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: