RuyaTabirleri.com

Rüyada Macera Görmek

Rüyada macera görmek, imkansız gibi görülen bir işi hakkıyla yapmak ve insanların şaşkın bakışları arasında başarıya erişmek, alkışlanmak ve cesaretlendirilmek manasındadır. Genç kişilerin aileleri tarafından motive edileceklerine, yurt dışında eğitim alacaklarına ve genç yaşlarında hayatın sıkıntıları ve gerçeklerle baş edecek kadar tecrübeye sahip olacaklarına da yorumlanır. Gözü kara olmak, korkmadan ilerlemek ve başkalarının sözünü dinlememek demek olan rüya bazı durumlarda kişinin boş bir inat uğruna hayatını riske atacak davranışlarda bulunacak olduğuna da tabir edilir. Bekar kimseler için karışık duygular içinde olunacağına, bir türlü aradıkları aşkı bulamayacaklarına, geç yaşta evlilik yaşayacaklarına ve ruhen kendilerine uygun bir eş bulamasalar bile mantık beraberliği yaşayacaklarına delalettir.

Rüyada Macera Filmi İzlemek

Gerçeklerle idealler arasında sıkışan kişinin bir karar vermek durumunda kalacağına, özellikle iş konusunda çok büyük sorumluluklar yüklenmek suretiyle hayatını baştan aşağı değiştireceğine tabir edilir. Macera filmi izlemek birden fazla işte çalışmak ya da bir işte sebat edememek yüzünden sürekli iş değiştirmek manasına da gelir. Kişinin ilgi alanlarının çok fazla olması yüzünden bir işe konsantre olmakta güçlük çektiğini, özellikle meslek edinmek konusunda ayran gönüllü olduğunu ve bir işte uzmanlaşamadığını da tabir eder.

Rüyada Macera Yaşamak

Farklı hayat deneyimleri edinilecek ortamlara girileceğinin, hayat görüşü ve yaşayış şekli birbirinden çok farklı insanlarla tanışılacağını bildiren rüya, hayatın zorlukları kadar kolaylıklarını da yaşayacak olan kişinin pişmanlık duymadan geçireceği bir yaşama sahip olacağını vurgular. Acı ve neşenin iç içe geçtiği günlerde rüya sahibinin her zaman olaylara pozitif bakacağını, başına gelen her olayda sabır ve tevekkül göstereceğini de delalet eder.

Rüyada Macera Görmenin Psikolojik Yorumu

Heyecanlı bir kişiliğe sahip olunduğunu, kişinin kendisine iyi gelen veya merakını cezbeden her şeye ilgi duyduğunu, estetiğe önem verdiği gibi, ikili ilişkilerde de görünüşe göre değerlendirmeler yaptığını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!