RuyaTabirleri.com

Rüyada Maden Suyu Görmek

Rüyada maden suyu görmek, hayal edilen, hiçbir zaman gerçekleşmeyeceği düşünülen bir olayın vuku bulmasıyla kişinin çok güzel bir sürpriz yaşayacağı anlamına gelir. Maden suyu görmenin bir başka anlamı da kişinin bir olay karşısında ya da duyduğu kötü bir söz nedeni ile çok fevri ve ani çıkışlar yapacağını, daha sonra pişman olacağı bu davranışı yüzünden sevdiği biriyle arasında soğuk rüzgarlar eseceğini de bildirir. Sır tutamamak, başkalarının özel yaşantılarına ait bilgileri ulu orta konuşmak yüzünden sıkıntı yaşamak manasına da gelir. Yaşlı birinin maden suyu içmesi, sağlığının daha da iyiye gitmesi, dinçleşmesine delalettir. Genç, eğitim çağında kimseler için aklın bir karış havada olduğuna ve her konuya aynı merakla yaklaşıldığı için yön tayin etmekte zorluk çekildiğine yorulur.

Rüyada Maden Suyu Kaynağı Görmek

Bir dağdan çıktığı görülen maden suyu kaynağı çok zengin olmaya neden olacak bir miras elde etmeye, kişinin işinde beklenmedik gelişmeler yaşamasına ve maddi açıdan hiçbir sıkıntısı olmayacak kadar çok para kazanmasına yorumlanır. İcat geliştirmeye ya da marka haline gelecek bir ürün tasarlamaya, piyasaya sürmeye, şöhret olmaya da alamet eder.

Rüyada Maden Suyu İçmek

Maden suyu içmek, geçici bir mide ya da bağırsak rahatsızlığına alamettir. Kişiyi çok etkilemese de canını sıkan ağrılar çekeceğine ama bu sorunların bir süre sonra kendiliğinden geçeceğine alamettir. Limonlu maden suyu içmek ise keyif kaçıran bir haber almak, sevilen kişiyle arada huzursuzluk çıkması demektir.

Rüyada Maden Suyu Görmenin Psikolojik Yorumu

Herkesin lafına gelen ve duyduklarını hiç sorgulamadan inanan, yalan yanlış haberlerle hareket eden, sevdiği kimselere bile zaman zaman öfkeyle yaklaşan kişileri simgeler. Maden suyu, kişinin duygusal açıdan sakin kalamadığını ve sürekli coşku dolu hislere sahip olduğunu, kontrol altına alamadığı hisleri nedeniyle de istemediği tartışmalara neden olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!