RuyaTabirleri.com

Rüyada Madımak Görmek

Rüyada madımak görmek, rüyayı gören kişinin karşılaşacağı sıkıntılara, sorunlara ve zorluklara tabir edilir ve pek de iyi anlamlara gelmediği şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin canın sıkılmasına, moralinin bozulmasına, ağız tadının, rahatının ve huzurunun kaçmasına ve gülen yüzünün solmasına neden olacak olumsuz, melanetli ve musibetli olaylarla karşılaşacağı anlamına gelir. Şanssızlık, uğursuzluk ve kısmetsizlik demektir.

Rüyada Madımak Yemeği Görmek

Rüyayı gören kişinin rızkı olarak tabir edilir. Rüya sahibinin çalışmadan, yorulmadan, eğilip bükülmeden ekmek ve kazanç elde edemeyeceğine, amaçlarına, hayallerine ve hedeflerine kavuşmak için emek verip, nefes tüketmesi ve alı teri akıtması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Madımak Toplamak

Rüyayı gören kişinin sahip olduğu herşeyi ve geldiği noktayı hak ettiğine, kimseden destek görmeden, kendi azmi, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde başarılı olduğuna, ilerlediğine, kendini yetiştirdiğine ve itibar sahibi kimse haline gelmeyi başardığına rivayet edilir.

Rüyada Madımak Otu Görmek

Rüyada madımak otu görmek de tıpkı madımak görmek gibidir ve her iki rüya da aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin üzülmesine, işini kaybetmesine, ekmeksiz kalmasına ve çaresiz durumlara düşmesine neden olacak bazı olumsuz ve kötü olayların baş göstereceğine rivayet edilir.

Rüyada Madımak Pişirmek

Rüyayı gören kişinin emeklerinin ve çalışmalarının karşılığını alacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına işaret eder. Rüya sahibinin verdiklerine karşı atılıma geçeceğine tabir edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Madımak Almak

Rüyayı gören kişinin çarşıdan ya da pazardan madımak aldığını görmesi tüm zorluklarını aşacağına, hastalıklarını yeneceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına alamet eder. Rüya sahibi çarelere kavuşacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!