RuyaTabirleri.com

Rüyada Mahalle Görmek

Rüyada mahalle görmek, rüyayı gören kişinin, komşuları ile arasında yaşanacak bir sürtüşmeden ötürü sıkıntılı günler geçireceğine delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri bir iş için beklediği güzel, hayırlı ve sevinçli bir haber alacağına ve alacağı bu haber üzerine yapacağı işler için çeşitli kararlar vereceğine işaret edilir.

Rüyada Semt Görmek

Rüyada semt görmek, rüya sahibinin, yaşadığı hayattan ve içinde bulunduğu durumdan memnun olduğuna ve bu halin devam etmesini istediğine tabir edilir.

Rüyada Şehir Görmek

Rüyada şehir görmek, rüyayı gören kişinin, yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım eden, hasta ve yaşlı insanları koruyup gözeten ve Allah yolunda yürüyen biri olduğuna yorulur. Yapılan hatalardan ve kötülüklerden pişman olup tövbe istiğfar etmeye ve Allah’tan af dilemeye delalet edilir.

Rüyada Büyük Şehir Görmek

Rüyada büyük şehir gören kişinin, iş hayatında yaptığı işlerde ve ortaya koyduğu çalışmalarda her zaman hayır ile karşılaşacağına ve giriştiği tüm projelerde büyük başarılar kazanacağına yorumlanır. Aynı zamanda, yaşadığı ya da yaşayacağı sağlık sorunlarının çok kısa süreli ve çok hafif hastalıklar olacağına işaret edilir.

Rüyada Bir Şehre Girdiğini Görmek

Rüyada bir şehre girdiğini görmek, rüya sahibinin, dünya hayatında karşısına çıkacak olan sorunlardan, sıkıntılardan ve korkulardan arınmasına ve ferahlığa çıkıp huzur içinde yaşamasına tabir edilir. Ayrıca, yapılacak işlerden kazanılacak büyük miktarda paraya ve yaşanacak bolluk ve berekete yorulur.

Rüyada Bir Şehirden Çıkmak

Rüyada bir şehirden çıkmak, iş hayatında ve sosyal hayatta yaşanacak ve büyük sıkıntılara sebep olacak problemlere ve bu problemlerden ötürü ortaya çıkacak korkuya ve üzüntüye delalet edilir. Eş, dost ya da akrabalardan birinin iş hayatında ya da sosyal hayatında yaşayacağı bir sorundan etkilenmeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: