RuyaTabirleri.com

Rüyada Mahşer Görmek

Rüyada mahşer görmek, rüyayı gören kişinin, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına ve kendi işini kuracağına delalet eder. Aynı zamanda, sevdiği kişilerden birine çok istediği bir şey için verdiği sözü tutacağına rivayet eder.

Rüyada Mahşer Gününü Görmek

Rüya sahibinin, çok yakın bir zaman içinde çok üzüntülü olaylar yaşayacağına, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Mahşer Kalabalığı Görmek

Rüyayı gören kişinin, işlerinde çok büyük sorunlar yaşadıktan ve üzüntü çektikten sonra kısa zaman içinde çok büyük başarılara imza atacağına, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, ortak olarak gireceği bir işin ardından kazanacağı para ile kendi işini kuracağına ve kendisini kıskanan ve üzülmesine neden olan kişiler ile tüm bağlarını kopartacağına tabir edilir.

Rüyada Kıyamet Görmek

Rüya sahibinin, içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmak için Allah yolundan ayrılmaması gerektiğine, çok büyük hatalar yapabileceğine, çok yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak kötü kişilerden uzak durması ve söyleyecekleri sözlere inanması ve kendisini üzen ve yıpratan kişiler irtibatını kesmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kıyametin Kopması

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve sevindirici olayların yaşayacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına ve kendi işini kurarak ailesi ile mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!