RuyaTabirleri.com

Rüyada Mahsur Kalmak

Rüyada mahsur kalmak, çaresizlik içinde bir bekleyişe işarettir. Kişinin tüm umudunu bir işe yönelttiğine, hayatını düzene sokmak için son kozlarını oynadığına işaret eder. Mahsur kaldığını gören kişiler kötü giden bir ilişkiyi sürdürmek zorunda kalırlar ve hayatlarına bir süre daha sıkıntı içinde devam ederler. İyi şekilde yorulmayan rüya korkulan bir durumun başa gelecek olduğuna dair haberci olarak da yorumlanabilir. Nerede ve ne şekilde mahsur kalındığı hatırlanıyorsa rüyayı o şekilde yorumlamak daha doğru sonuçlar elde etmeye neden olacaktır. Kapalı bir yerde mahsur kaldığını görenler için yalnız başına geçecek çok uzun bir zaman olacağına, kişinin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine de alamet eder.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak

İş yaşantısındaki iniş çıkışlara ve tekin olmayan durumlara işaret eden rüya, ticari kazanç konusunda bir türlü düzen tutturulamadığına, kişinin gelir dengesini sağlayamaması nedeni ile gergin zamanlar yaşayacağına, yapmak istediklerini gerçekleştiremediği için sinirli olacağını ve iş konusunda inatçı tutumu yüzünden daha çok riske gireceğini bildirir. Asansörde mahsur kalmak, yenilenmek isteyen rüya sahibinin eski alışkanlıklarından kurtulamamasından dolayı istediği gibi sonuçlar alamayacağını da tabir eder.

Rüyada Odada Mahsur Kalmak

Boş bir odada mahsur kalmak ruhsal bunalıma girildiğini, giderek psikolojik sorunlar yaşanacağını ve kişinin acilen yardım alması gerektiğini bildirir. İçi eşyalarla dolu bir odada mahsur kaldığını görmek ise, çok sayıda sorunla aynı anda uğraşmak zorunda kalan rüya sahibinin sabrının sona erdiğini ve daha fazla dayanamadığı için işlerin kontrolünü kaybedeceğini işaret eder.

Rüyada Mahsur Kalmanın Psikolojik Yorumu

Klostrofobisi olan kişilerin gördükleri rüyalardan biridir. Günlük hayatında sahip olduğu bu korku nedeni ile kapalı yerlere girmemeye özen gösteren veya geçici olarak kapalı yerlerde kaldıklarında paniğe kapılan kişilerin rüyalarında da kapalı yerde kalma korkularının bilinçaltından dışarı çıkması olarak yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mahsur Kalmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Fatoş (09 Aralık 2016 saat: 08:59)

  Rüyamda denizin içinde boğulmadan uzun sure kaldığımı , herkezin beni gazete ve haberlere verdiğini, denizin içinden çıkamadığı mı, içinden altın emzik, inci kolye falan gördüm. Bütün arkadaşlarım yanımdaydı ama beni görmediler. Herkes orda idi ama beni kimse görme di..

 2. Özden (18 Eylül 2016 saat: 08:50)

  Ruyada erkek kardesimin ısrarı üzerine bir apartman boşluğuna girip tırmanış yapar gibi dar bir boşluğa tırmandık yukarıda tirmandigimiz boşluga göre daha genişçe bir yerde durduk bu arada konuyu tam hatirlayamadigim bir konuşma yapiyorduk. Fakat tam inmeye karar vermiştik ki tırmandığımız boşluğun suyla dolduğunu gördük önce kardesim daha sonra ben birer defa dalmaya calistik ama korkup vazgectik. Kendi denememde korkuyla uyandim. Ayrica tuhaf birşey vardi sanki bu apartman boşluğuna daha önce çok kez tirmanmiş gibi bir hava vardi bizde. Yorumlarsaniz cok mutlu olurum.

 3. Srlçuk (26 Ağustos 2016 saat: 05:34)

  Merhaba Rüyamda önce tanımadığım birileri tarafından kaldıramayacagım agırlıkta iri taşlarla taşlanıyorum sonra birden toprağın altında dar bi alanda mahsur bırakılıyorum koyanların sesini duyabiliyorum anlamsızca tanımadığım kişiler hakkında konuşup bana yaptıklatını dillendiriyorlat çaresiz biçimde uyanıyorum bu rüya ne anlama gelir ? İyi günler

 4. Esat (26 Mayıs 2016 saat: 15:22)

  Ruyada sevdigim insanla evlendigimi gördüm daha sonra nedenini bilmediğim bir olaydan dolayı bir odaya girip orda mahsur kaldigimi gördüm ama yinede oda içerisinde evlendugim kişiyle mutlu olduğumu fark etimm . Bu rüyayi nasıl yorumlayan biliriz ?

 5. Emre Y (12 Eylül 2015 saat: 23:46)

  Merhaba,
  Ben iki gecedir ustuste ayni ruyayi goruyorum.
  Ucuncu katta bulunan evimin penceresinde ayaklarim asagi dogru sarkik ve pencere kapali durumda disarida mahsur kaldigimi goruyorum. Caresizce bekliyorum.
  İlk gece yavas yavas sag tarafta bulunan balkona ulasiyorum ve kurtuluyorum.
  İkinci gece ayni sekilde mahsur kaldigim ruyada hareket edemiyorum. Bagirmak istiyorum ama bagiramiyorum. Asagi dusme korkusu ayaklarimi asiri derecede karincalandiriyor.Ve sabah uyandigimda ayaklarimin karincalanmasi birkac dakika surdu.
  Aslen engelliler ile ilgili buluslarim var ve uzun zamandir is adamlariyla gorusuyorum. Su an onlardan haber bekliyorum ve umut baglamis durumdayim. Bu bekleyis sirasinda ise girdim ve istemeyerek yaptigim bu is cok fazla yorucu. Aksamlari ayaklarimin agrisindan zor uyuyorum.
  Size bu bilgiyi tabire isik tutabilir ihtimali ile aktarmak istedim. Gordugum ruya ile ilgili yorumunuzu merakla bekliyorum. Saygilar..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,