RuyaTabirleri.com

Rüyada Makam Aracı Görmek

Rüyada makam aracı görmek, mevki demektir ve gören kişiye işle ilgili müjdeli bir haberin gelmesinin an meselesi olduğunu, mutlulukla karşılanacak bir terfiyi de işaret eder. İyi işler yapmak, devletin önemli kademelerinde üst düzey yetkililerle çalışmak, ismini yaptığı güzel ve faydalı işlerle tarihe geçirecek demek olduğu gibi, yerel yönetimlerde veya siyasette aktif rol alacak olmanın da delaletidir. İşleri büyütmek ya da yeni iş yerleri açmak, fabrika sahibi olmak, büyük bir şirketin başına geçmek, sermayeyi, kazancı daha da büyütmek şeklinde yorumlanır. Maddi olarak ve iş açısından hayal edilen ne varsa kişinin ayağına geleceğini haber veren rüya, zorlukların biteceğini, bundan sonraki günlerde lüks içinde bir hayat geçirileceğini, menfi sonuçlar elde edileceğini de bildirir.

Rüyada Makam Aracı Sürmek

Kişinin çalıştığı işte kendisini yetkin görmediğini ve daha kapsamlı işlerde çalışmayı hedeflediğini, uzun süredir zihnini meşgul eden bir girişimde bulunacağını bildirir. Zamanın ve koşulların uygun olacağını müjdeleyen rüya, şansın da yaver gideceğini ve kurulacak işte büyük gelişmeler yaşanacağını, her zorluğun üstünden kolayca gelineceğini tabir eder. Siyah makam aracı sürdüğünü görmek müdürlüğe yükselmek yahut bir şirketin yönetici konumuna gelmek demek olduğu gibi, resmi dairelerde çalışmaya başlayacak olmanın da haberini verir.

Rüyada Makam Aracı Almak

Kendi işini kurmak, aile üyeleriyle birlikte bir iş yapmak, ortak sermaye koyarak gelir kapısı olacak bir işe başlamak demektir. Zenginleşmek ve maddi rahatlığı yakalamak anlamına gelen rüya konforlu bir hayat sürüleceğinin, kişiye desteğini esirgemeyen, aklı başında insanlardan oluşan bir çevreye dahil olunacağının ifadesidir.

Rüyada Makam Aracı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kedini önemsemek ve değer vermek demektir. Kişinin yüksek bir egoya sahip olmasının yanı sıra, diğer insanlardan farklı olmak, girdiği ortamlarda sivrilmek için ekstra çaba harcadığını, sahip oldukları ile gurur duyduğunu ve kibirli biri olduğunu da gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!