RuyaTabirleri.com

Rüyada Makarna Görmek

Rüyada makarna görmek pek çok şekillerde tabir edilir. Aşk hayatındaki arayışlar ve değişiklikler olarak yorumlanırken bir yandan da küçük ve önemsiz bir hastalık atlatılacağı şeklinde tabir edilir. Rüyasında makarna gören kişinin rüyası onun, dünya nimetlerine olan bağlılığını ve onlardan faydalanma hevesini işaret eder.

Rüyasında makarna gören kişi ölmeden, her türlü lezzeti tatmak, her şeyin keyfine varmak ister. Bu kişi rahatına düşkün, yemesini seven, eğlenmeye bayılan yani kısacası hayatı ve yaşamayı çok seven kişidir. Ayrıca her çiçeğe konup, her çiçekten ayrı ayrı bal almaya da bir hayli meraklıdır. Rüyada makarna gören kişi işinde oldukça başarılı ve çalışkandır, rüya sahibi girdiği her ihaleyi kazanır, kafasına koyduğu her işi alır. Rüyada eve gelen misafire makarna ikram etmek o kişinin borcunu ödemeye ya da o kişiye zor bir zamanında yardım etmek için borç vermeye delalet eder.

Rüyada Makarna Pişirmek

Rüyada makarna pişirmek kişinin sağlığını korumak için aldığı bir karar ve henüz karşısına çıkmamış kısmet olarak değerlendirilir.

Rüyada Makarna Yediğini Görmek

Rüyada makarna yemek kısmet kapılarının açık olduğuna, şansın yaver gideceğine ve bu sayede rüya sahibinin kısmetlerini toplayarak, rahat ve ferahlık içinde olacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Makarna Satın Almak

Rüyada makarna satın almak dünya malı ile yorumlanır. Rüyasında makarna satın aldığını gören kişi hem kişisel ihtiyaçlarını gidermek için bir şeyler alacak hem de ileride kaymağını yemek için karlı yatırımlar yapacak demektir.

Rüyada Makarna Paketi Görmek

Rüyada makarna paketi görmek kişinin yapmak istediği işlerin ve yatırımların hayalidir. Rüyada makarna paketi gören kişi bazı projeler geliştiriyor ve bazı şeylere sahip olmak için plan yapıyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Makarna Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. meral alıç (02 Mayıs 2014 saat: 05:54)

    Rüyamda kocamı güze bir kadınla zina yaparken görüyorum kadın bir yüzügün içinde dpsgetti mskarnayı suya koyup tuz atıp pişiriyor . Sonra esim kayboluyor ve kadının üzerindeki kırmızı bol ve rahat aynı kumastan benimde kıyafetimde var elbisesini cikariyorum ve kadini ısırıyorum dövüyorum ne aglıyir ne karsı koyuyor .sonra sırtlsrı çıplak olsrsk aysk ucumda ikisibide arkzdan cıplak görüyorum .cok sıkıntıli uyandim.
    Sonra kadinin ismini tanidigimi düsünüyorum

  2. Sinan öcal (04 Şubat 2014 saat: 12:36)

    Ben arabayla karimi ve cocuklarimi evin önünde indiriyorum ve evin anahtarini karima veriyorum iceriye girebilmesi icin,bir isim varmis onu hal edip yanlarina gelecekmisim.birden aklima birsey geliyor ve ben yolumdan dönüp eve geri dönüyorum tam kapinin esigindeyken kapiyi anahtarsiz aciyorum ve eve girdigimde sasiriyorum allah allah anahtarsiz nasil kapi acildi diye birde baktimki odanin icinde bir sürü bavulum hazir duruyor ve aylem evde yok!

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,